Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Dāvinām skaistumu!

Dāvinām skaistumu!

Maija mēnesi „Lieliska dāvana“ ir pasludinājusi par Skaistuma mēnesi un par godu Mātes dienai 3 klientem tika izveidots bezmaksas profesionāls makiāžs. Vizāžiste Kristīne Caunīte visām trīm dāmām paskaidroja galvenos makiāža veidošanas noteikumus, sniedza vērtīgus padomus un lielisku garastāvokli!

Pēc Karinas teikta, kura pirmā apsēdās vizāžistes krēslā, šī tikšanās ļāva uzzināt noderīgas lietas. „Bija ļoti forši atnākt un saņemt tik daudz noderīgas informācijas un padomus, daudz ko uzzināju. Īpaši patika tas, kā man tika uzkrāsotas acis :)  Kristīne uzlika ļoti skaistu make up!”- priecājas Karina.

Un piebilda, ka tādos pasākumos viņa labprāt gribētu piedalīties vēlreiz. „Ļoti patīkami bija saņemt tādu dāvanu, it īpaši tādā saulainajā svētku dienā!“ – pēc pasākuma stāstija Karina.

„Lieliska dāvana“ saka paldies vizāžistei Kristīnei Caunītei par uzdāvināto skaistumu un dāmām – paldies par piedalīšanos!

P.S. Aicinām sekot mūsu jaunumiem sociālajos tīklos, jo pavisam drīz paziņosim par vēl vienu speciālu skaistuma pasākumu, kas paredzēts mūsu draugiem :)

          

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *