Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Mūsu klienti baudīja bez maksas kvadracikla braucienu (video)

Mūsu klienti baudīja bez maksas kvadracikla braucienu (video)

Ik vienam „Lieliska dāvana“ draugam pa prieku, aizvadītajā piektdienā, piedāvājām unikālu iespēju izmēģināt savas iemaņas braucienā ar kvadraciklu.

Dubkalnu trasē, Ogres pusē, gaidīja divi ņipri kvadracikli, kas bija gatavi doties trasē un pārvarēt gan tramplīnus, gan dažādus kalniņus un sniegt pavisam jaunas emocijas.

Tiem, kam braukt pie kvadracikla stūres nebija izdevies pirms tam, gāja mazliet bailīgāk, bet pamazām visi kļuva drosmīgāki. „Mēģināju pirmo reizi, bet tas bija superīgi forši! Neaizmirstamas sajūtas, reāls extrīms, jauka trase! Tagad esmu kvadriciklu fans,“ – pēc brauciena stāstija Jana Petrusenko.

Braucēja Anastasija Hjuninenan priecājās, ka trasē arī bijis instruktors, kas ne tikai deva padomus nākošajiem braucieniem, bet arī izvizināja tos, kuriem tas bija pirms brauciens. „Mazliet kaut kavējamies, bet bija iespēja izbraukt ar instruktoru, to ar prieku un izmantojām, tāpēc ta bija jauks brauciens!“, – saviem iespaidiem dalījās Anastasija.

„Lieliska dāvana“ tic, ka ikviens braucējs guva atmiņā paliekošas emocijas un saka paldies visiem, kas atrada laiku un devās izmēģināt savus spēkus kvadraciklu braucienā. Mēs manījām smaidu ikviena braucēja sejā un noteikti aicināsim Jūs ciemos arī uz citiem mūsu draugu pasākumiem.

Video no mūsu pasākuma:

Vairāk bildes varat apskatīt mūsu „Facebook“ lapā šeit.

Gribat paši izmēģināt braucienu ar kvadraciklu vai uzdāvināt to draugiem? Apskatīties mūsu piedāvājumus šeit.

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *