Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

10 piedzīvojumi, kurus nedrīkst laist garām šovasar!

Vasara ir īstais laiks, lai mestos vasarīgos,ekstrēmos un neaizmirstamos piedzīvojumos. Vai tas ir Supermena cienīgs lidojums ar turbīndēli, azartisks brauciens ar kabeļu veikbordu vai adrenalīna bagāts izbrauciens ar kvadraciklu, atliek tikai izvēlēties savu vasaras “garšu”!  Neaizmirstamie piedzīvojumi par draudzīgām cenām ir pieejami  Nacionālā dāvanu eksperta – Lieliska dāvana” azotē.

Vindsērfinga apmācība

Vindsērfings ir ūdens sporta veids, kur izmanto vējdēli un buru, virzoties uz priekšu ar vēja spēku. Ķīšezers, saule, patīkama atmosfēra un profesionāli instruktori – tas viss vienuviet… Sākumā gan ieteicams burāt profesionāla instruktora pavadībā, kas sniegs vērtīgus padomus un palīdzīgu roku, atbalstu. Richard Windsurfing Club” – ķeram vēju kopā?!

_0rk7697

Drifts ar elektrisko triciklu

Pozitīvas emocijas pēc saspringtas darbadienas, netradicionāls brauciens, brīžiem iespaidīgāks grifts kā ar auto vai kartingu. Halles tricikli ir ar elektrodzinēju aprīkoti un spēj attīstīt līdz pat 50km/h lielu ātrumu, ar iespēju veikt elpu aizraujošas sānslīdes trasē. Wolftrike” braucamrīku piedāvā Drigtahalle.lv, kuru tricikli ir ražoti tepat Latvijā. Apmeklētājiem pilnīgi bezmaksas – burvīga āra terase, Xbox spēļu konsule, tēja un kafija, pašiem mazākajiem – bezmaksas braucieni ar mini- močiem.

_0rk7741

Akrobātiskie triki ar turbīndēli

Turbīndēlis ir ierīce, kur stāvot virs ūdens, turbīnas ar ūdens strūklas spiedienu cilvēku paceļ gaisā līdz pat 12 metriem. Ar to var veikt akrobātiskos trikus, nirt kā delfīns un izšauties no ūdens kā raķete. Adrenalīns un emocijas, kas rodas paceļoties gaisā un mēģinot noturēties pēc iespējas ilgāk, ir neaprakstāmas. Šādu pakalpojumu piedāvā Jet Water Board” pārstāvji Balasta dambī 13. Vai spēsi valdīt par šo stihiju – ir vērts pamēģināt!

_0rk7899

Bruciens ar krosa motociklu

Ātrums, adrenalīns un motora rūkoņa – šīs trīs lietas apvieno izbrauciens ar jaudīgu krosa moci. Brauciens trenera pavadībā un apmācība par to, kā savaldīt motociklu, kā pareizi un droši braukt trasē, kā arī uzraudzīšana, lai brauciens būtu ne tikai aizraujošs, bet arī pamācošs. Elkšņu mototrasē Ogrē tiek piedāvāti gan īstie motokrosam sagatavotie motocikli, gan vienkāršāki iesācēju motocikli. Lēcieni, ātrums, vasara – vai tas raksturo tevi?

_0rk7957

Zemūdens niršana

Zemūdens niršanas apmācība notiek gan baseinos, gan atklātos ūdeņos. Nodrošināta ir gan teorētiskā daļa, kur apgūt priekšstatu par zemūdens niršanas izmantoto aprīkojumu un ekipējumu, kā arī fiziskajiem procesiem, kas saistīti ar zemūdens niršanu. Tāpat arī praktiskā nodarbība, kuras laikā var veikt savu pirmo niršanu zem ūdens pieredzējušu instruktoru pavadībā. To visu var piedzīvot daivinga klubā “Jūras vējš”.

_0rk7995

Atrakcijas batutu parkā

Vienīgā un lielākā batutu platforma Rīgā, trīs porolonu baseini ar dažādām aktivitātēm, staigāšana un cīnīšanās vienam ar otru ar mīkstajiem elementiem, lai saglabātu līdzsvaru, kāpelēšana pa sienu, labs noskaņojums un neaizmirstama pieredze, tas viss ir piedzīvojams Jump Space” atrakciju parkā. Un nav ne mazākās nozīmes, kāds gada skaitlis ir tavā pasē – lec piedzīvojumos ar draugiem un pašiem mazākajiem!

_0rk8036

Kabeļu veikbords

Kabeļu veikbords – piedzīvojums, kurā ar troses palīdzību braucējs slīd pa ūdens virsmu, veicot manevrus un ķerot emocijas. Atkarībā no braucēja prasmēm, ar šādu braukšanu pa ūdens virsmu iespējams attīstīt pat 20-35 km/h lielu ātrumu. Veikparka Chill up” trošu sistēmas garums ir 230m, bet tas nav viss – āra terase un pilnīgs miers, kas apvij šo atpūtas kompleksu – lieliska pievienotā vērtība braucienam.

_0rk8154

Izbrauciens ar kvadraciklu

 Vai asu izjūtu cienītājs ir tavs otrais vārds? Tikai 30 km attālumā no Rīgas, kvadraciklu trase, 20 minūšu izbraucienā – adrenalīns un azarts ir garantēts. Pirms brauciena instruktors sniegs instruktāžu, nodrošinās ar nepieciešamo braukšanas inventāru. KHM trase – lēcieni, asi pagriezieni, burvīga atmosfēra un noteikti tavas neaizmirstamās vasaras pieturas punkts!

_0rk8205

Lidojums ar lidmašīnu

 Aizraujošs lidojums ar lidmašīnu virs Rīgas, profesionāla pilota pavadībā. Iespēja paturēt prātā un iemūžināt patiesi skaistus dabas skatus, esot virs mūsu skaistās pilsētas. Lidojums iespējams divu draugu kompānijā ar “Cessna” lidmašīnu, Spilves lidlaukā. Pacelies debesīs, pieskaries mākoņiem, sajūtu kokteilis un drauga plecs – burvīgas atmiņas, kas mūžam piederēs jums!

 

_0rk8264

 

Šos un citus piedāvājumus meklē mūsu mājas lapā www.lieliskadavana.lv  kā arī mūsu veikalos t/c Domina Shopping, t/c Galleria Riga, i/c Olimpia un Brīvības ielā 49/53

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *