Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

14 interesanti fakti, kurus Tu nezināji par Valentīna dienu!

Ar, ko mums asociējas 14. Februāris? Ar sarkanām sirdīm, rozēm,  Rafaello konfektēm, noteikti ar Titāniku vismaz 5 TV kanālos, jaukām Valentīndienas dāvanām?! Bet Valentīndiena nav tikai rozā sirdis, sarkanas rozes un romantiskas filmas! Piedāvājam 14 interesantus faktus, kurus Tu nezināji par svētā Valentīna dienu!

virietis-ziedi1. Somijā Valentīndiena tiek saukta par – Ystävänpäivä jeb Draugu diena. Šajā dienā visa uzmanība ir uz cilvēka labākajiem draugiem. Kad Tu pēdējo reizi pateici paldies savam labākajam draugam, draudzenei?

2.  1537.Gadā Anglijas karalis Henrijs VII oficiāli pasludināja 14. Februāri par svētku dienu – Valentīna dienu!

3. Korejā tie, kuri nesaņem nevienu dāvanu Valentīndienā dodas uz Korejiešu restorāniem un ēd melnās nūdeles tādējādi sērojot par savu vientuļo statusu.

4. Bet, ja Tu esi vīrietis, kurš dzīvo Japānā, tad Tev ir ļoti paveicies! Japānā sievietes ir tās, kuras apsveic savus vīriešus dāvinot viņiem šokolādes un citas dāvanas.

5. Līdz 1900 gadam cilvēce bija atbrīvota no rozā sirsniņu, lācīšu, zaķīšu kartiņām, bet līdz ar tehnoloģiju attīstību parādījās arī drukātās Valentīndienas kartiņas! Tas bija ļoti romantisks žests, ja no mīļotā saņēmi svētku atklātnīti, kurā tika ierakstīts skaists dzejolis vai atzīšanās mīlestībā!

valentindiena-baloni

6. Katru gadu Valentīndienā tiek izsūtītas 1 biljons svētku atklātnīšu, kas ir otrais lielākais cipars pēc Ziemassvētkiem.

7. Kā Tev šķiet, cik daudz konfekšu kastes sirds formā, katru gadu tiek pārdots Valentīdienā? 35 miljoni!!!!! Tas ir ļoti daudz šokolādes!

sokolades-kofektes

8. 73% no cilvēkiem, kuri iegādājas ziedus 14. Februārī ir vīrieši. Atlikušie 27% ir sievietes.

9. ASV 15% Sieviešu Valentīndienā pašas sev nosūta ziedus.

10. Vīrieši Valentīndienas dāvanās iztērē 2x vairāk naudas kā sievietes.

11.  Sarkanās rozes bija mīļākās puķes Venērai – Romiešu mīlestības dievietei!

rozes-un-virietis

12. Aptuveni 220 000 bildinājumi tiek izteikti tieši 14 februārī!

13. Visvairāk Valentīndienas atklātnītes saņem skolotāji! Viņus apsveic bērni, vecāki, un protams mīļotie cilvēki!

14. „Romeo, mans Romeo…“. Mēs visi zinām, kas ir Romeo un Džuljeta un iespējams tādēļ Itālijas pilsēta Verona katru gadu saņem aptuveni 1 000 vēstuļu, kuras ir adresētas Džuljetai. Interesanti, kāpēc neviens neraksta Romeo?

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *