Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

5 idejas, ko darīt rudenī.

Pie tava loga klauvē rudens ar savām draudzenēm –  lietus lāsēm… Ārā var ieraudzīt pirmās krāsainās lapas un sadzirdēt gājputnu klaigas… Izklausās skumji? – Nē! Piedāvājam 5 idejas, kā izbaudīt rudeni pēc pilnas programmas.

  1. Rudenīga fotosesija.

Nenokavē mirkli, kad “mākslinieks” rudens būs koku lapas iegleznojis skaistos dzeltenos un sarkanos toņos. Uzvelc savu košāko mēteli, skaistākos gumijniekus un dodies rudenīgā pastaigā un iemūžini sevi krāsainā rudens fotosesijā.

shutterstock_323578628

  1. Gastronomijas izvirtības “Gastronomijas Institūtā”

Tas ir kā likums, ka sākoties drēgnajam, rudenīgajam laikam mūs vairāk savā gūstā vilina saldie našķīši. Tā vietā, lai dotos uz veikalu pēc Cielaviņas vai citiem gardumiem, Tu varētu pārsteigt apkārtējos ar jaunām burvestībām virtuvē. Saldumu pasaules maģiju apgūt piedāvā “Gastronomijas Institūtā”, kurā varēsi gan apgūt ko jaunu, gan arī uzzināt knifiņus, lai kūkas sanāktu izcilas! Dažreiz jau var ļauties saldumu kārdinājumam pēc plkst.18:00!

Lieliska_davana_3

  1. Lido putni, lidoju es!

Līdz ar rudens sākšanos arī lidojumu sezona samazina apgriezienus, tāpēc iesakām laicīgi izbaudīt fantastisku lidojumu virs Rīgas ar deltaplānu. Mīlestības pārņemtajiem iesakām lidot ar romantisko gaisa balonu un aplūkot rudens krāsas no putna lidojuma. Ekstrēmistiem vilinoša liksies pastaiga debesīs ar paraplānu! Bet tiem, kuri mīl stabilitāti zem kājām, vislabākais noteikti būs lidojums ar lidmašīnu virs mūsu skaistās galvaspilsētas Rīgas!

shutterstock_4840585

  1. Man patīk darīt neko!

“Es gribu sēdēt baseinā, vai kādā burbuļvannā, iedzert kādu atsvaidzinošu dzērienu un darīt neko!” Noteikti katrs esam šādu frāzi izteikuši, vai dzirdējuši no kāda cita.  Šo neko nedarīšanu mēs pilnībā atbalstām ar laisku atpūtu SPA vai ūdens relaksācijas centrā. Iedomājies, Tu guli patīkamā džakuzi, malko gardu dzērienu un izbaudi mirkli. Sajūtas gluži kā no filmām par miljonāriem!

shutterstock_63494989

  1. Skaistums glābs pasauli arī rudenī!

Bieži dzirdam runas, ka gaidot vasaru ir jākļūst skaistākām, tievākām un krāsainākām! Vai tiešām tas, ka vasara ir beigusies, ir iemesls, lai daiļā dzimuma pārstāves tagad kļūtu pelēkas, garlaicīgas un līstu alās? Protams – nē! Rudens ir tik pat svarīgs gadalaiks kā visi pārējie, un arī rudenī Tev ir jāizskatās apburoši. Palutini sevi šajā drēgnajā laikā ar procedūru matu skaistumam vai sasildies EKO pirtī!

shutterstock_55735663

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *