Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

5 vietas, kas jāredz šovasar! (I daļa)

5 vietas, kas jāredz šovasar! (I daļa)

Esam sagaidījuši vasaru ar aicinājumu „Par aktīvu atpūtu“! un piedāvājam Latvijas apmeklējamo objektu sarakstu. Tie ir bezmaksas vai par simbolisku maksu. Aicinām iepazīties ar savu zemi un apmeklēt tās ievērojamus objektus – to taču mums ir tik daudz!

ŪDENS KRITUMS „VENTAS RUMBA“ KULDĪGĀ

Ūdenskritums „Ventas Rumba“ – Platākais ūdenskritums Eiropā (249 m). Dabisks ūdenskritums, ap kuru izveidojušās virkne leģendu un vēsturisku notikumu. Hercoga Jēkaba izgudroto zivju ķeramo ierīču dēļ uz rumbas Kuldīgu senatnē dēvēja par pilsētu, kur lašus ķer gaisā.

VENTSPILS DIENVIDU MOLS UN GOVS MATROZIS VENTSPILĪ

Ventspils Dienvidu mols – jauka vieta, kur vērot saulrietu, vareno jūras viļņošanos vētras laikā, kā arī lielo kuģu ienākšanu ostā. Uz mola, uz sava kuģa klāja, stalti stāv Govs Matrozis – viens no interesantākajiem pilsētas vides mākslas objektiem.

KAROSTA LIEPĀJĀ

Kā pastāvīga pilsētvide Karosta radās 19.g. beigās un 20.g. sākumā. Padomju laikā Karosta bija slēgta teritorija, kas nebija pieejama pat Liepājas civiliedzīvotājiem. Šodien tas ir īpašs rajons – tā vairs nav pilsētiņa armijai, bet uzskatāma par vienotu tūrisma objektu, kas iedvesmo radošus cilvēkus. Tā ir brīnumaina, paradoksāla un unikāla vieta ne tikai Latvijas, bet arī pasaules vēsturē un arhitektūrā.

KOLKASRAGS UN KOLKAS BĀKA

Tas ir tālākais Kurzemes ziemeļu punkts, no kura jūrā iestiepjas 6 km garš sēklis. Tā ir vienīga Latvijas sala jūrā. Jaunajā tērauda tornī bākas ugunis iedegās 1884. gada 1. jūlijā. Kopš 1985. gada bāka darbojas automātiskā režīmā.

TALSU PAUGURAINE UN KAMPARKALNA SKATU TORNIS

Ziemeļkursas augstienes Talsu jeb Vanemas paugurainei raksturīgās ainavas pasludinātas par dabas parku. Augstākā virsotne Vanemas paugurainē un visā Ziemeļkursas augstienē ir Kamparkalns (174,8 m v.j.l.). Šeit arī atrodas aptuveni 28 m augstais skatu tornis, no kura var saskatīt plašu panorāmu.

Vairāk interesantu apskates objektu atradīsiet Aktīvas atpūtas gidā.

Izdevumu meklējiet: „Lieliska dāvana“ veikalā t/c DOMINA; mūsu stendos lielveikalos MAXIMAbrīvdienu birojos KOLUMBS.

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *