Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

April, april! Izjoko savu draugu!

Pirmo aprīli mēs visi pazīstam kā dienu, kad var izjokot savus draugus, radus un pat nepazīstamus cilvēkus. Jau no senatnes ir grūti spriest, kur tad tieši šie svētki ir aizsākušies, iespējams, tas noticis vienlaicīgi vairākās valstīs. Šo dienu mēdz dēvēt arī par pavasara iestāšanās laiku, jo cilvēki ir priecīgi, ar jautru garastāvokli, līdz ar to, joki ir neatņemama šīs dienas sastāvdaļa.  Latvijā šo dienu saucam par Joku dienu, bet citur tā tika dēvēta par Muļķu dienu vai Aprīļa zivi, jo senatnē šajā laikā Saule iegāja Zivs zīmē.

Kā jau Joku dienā, nevaram iztikt bez kāda jautra un interesanta jociņa. Daudzi jau kādu laiku iepriekš sāk plānot kā izjokot savus draugus, citi izvēlās standarta jokus – „Tev tur kaut kas netīrs”, „Tev atsējusies kurpju šņore”.

Mēs Jums piedāvājam izcilu veidu kā izjokot savus draugus vai radus. Vai vēlies kādam uzdāvināt personīgo miesassargu? Varbūt kādam iepirkšanās mīlim varat uzdāvināt „Iepirkšanās tūri pa Centrāltirgu” un mēs garantējam, ka dāvanas saņēmējs no turienes neaizies ar tukšām rokām un iespējams, ka pat būs nepieciešams kāds liels transporta līdzeklis, lai visu aizvestu mājās.

Kurš gan negribētu atgriezties laikos, kad viss bija lieliski un lēti. Mēs Jums dosim šādu iespēju. Dāvanu karte „Laika mašīna : kad benzīns  bija lētāks” būs piemērota tiem, kuri ikdienā izmanto automašīnu un ir neapmierināti ar augstajām degvielas cenām. Četrdesmit santīmi par litru un varēsiet saliet tik benzīna, cik sirds kāro. Šajā gadījumā iederēsies joks – lēnāk brauksi, vēlāk tiksi.

Ja vēlies pārsteigt un izjokot kādu cilvēku, tad ienāc Joku dāvanas, izvēlies vispiemērotāko dāvanu izjokošanai un ar draugu vai kādu citu tuvu cilvēku varēsiet smieties vēderus turēdami.

Piedāvājam Jums dažus variantus kā izjokot cilvēkus :

  • Jums būs vajadzīga superlīme un monēta, pieņemsim, ka 1 EUR. Pielīmējiet to pie zemes, ārā pagalmā vai kādā citā vietā, kur ir daudz cilvēku. Apsēdieties netālu un izbaudiet, kā daudzie „upuri” mēģina pacelt šo monētu. UZMANĪBU : Monētu atpakaļ neatgūsiet.
  • Ja vēlaties izjokot kādu savas mājas iemītnieku – uzberiet uz šī cilvēka zobu birstes sāli un smejieties, kas notiks tālāk!
  • Tos, kuri mīl saldumus, var izjokot ar zobu pastu cepumu pildījuma vietā.
  • Karamelizēti āboli? Varbūt labāk karamelizēti sīpoli!
  • Biroja darbiniekiem – uzlīmējiet zem datorpeles  lāzera, gabaliņu līmlentes, pele pārstās strādāt! Cilvēks noteikti būs uz brīdi apmulsis!
  • Nokrāso ziepes ar caurspīdīgo nagu laku un atstāj dušā! Cilvēks, kurš ziepes izmantos noteikti nesapratīs, kas notiek.
  • Ja gribat kādu padarīt slapju, tad paņemiet plastmasas glāzīti, izduriet tajā caurumus un lieciet „upurim” padzerties. Tas noteikti būs smieklīgi!
  • Viens no populārākajiem trikiem – pasakiet cilvēkam, ka viņam uz vēdera ir netīrs un kad viņš noliec galvu, tad saņem knipi pa degunu.
  • Atstājiet visur mistiskas zīmītes, lai visi gatavojas kādam lielam jokam, bet pats visu dienu neko nedariet.

Uzmanību! Mēs neuzņemamies sekas, kuras var sanākt, izpildot augstāk minētos jokus.

Lai izdodas izjokot un atcerieties visu dienu būt modri, jo jokus varat arī saņemt paši!

Vairāk mūsu piedāvājumus meklējiet www.lieliskadavana.lv

 

shutterstock_283210607

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *