Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Beidzot ziema!

Beidzot ziema!

Aiz loga ir iestājusies fantastiska ziema un bērni pagalmā steidz izbaudīt ziemas priekus. Kas gan var būt labāks par traukšanos ar ragaviņām pa mazo pagalma nogāzi, pikošanos un sniega eņģeļu veidošana pūkaini baltajā sniegā?

Dažkārt arī pieaugušie vēlas justies kā mazi bērni un izbaudīt ziemas priekus, tāpēc mēs Jums piedāvājam izvēlēties dažādus ziemas piedzīvojumus, lai iepriecinātu ne tikai savus tuviniekus, bet arī draugus un kolēģus.

Ekstrēmu izjūtu cienītājus, aicinām izvēlēties braucienu ar sniega motociklu vai snovošanu. Ja vēlaties iemācīties ko jaunu un interesantu, piedāvājam mountainborda vai ziemas kaitinga apmācības, vai kērlinga spēli. Ja Jūsu sapnis ir kādreiz uzkāpt uz slēpēm vai iemācīties snovot, tad izvēlēties ziemas atpūtu uz dažādiem kalniem, piemēram, Gaiziņkalna, Egļukalna, Žagarkalna, Kamparkalna, Reiņa trases, Kaķīškalnaa, kā arī izmēģināt Lietuvas iekštelpu slēpošanas trases.

Ja Jūs vai personas, kurām vēlaties iegādāties dāvanu, ir suņu mīļotāji, tad noteikti varam ieteikt braucienu suņu pajūgā ar jaukajiem Sibīrijas haskiju un Aļaskas malamutu šķirnes suņiem.

Ja vēlaties iepriecināt ne tikai lielus dāvanas saņēmējus, bet arī mazos, tad bērniem noteikti patiks jautrs kamanu brauciens, slidošana vai kameršļūkšana. Uzdāviniet bērniem jautru piedzīvojumu un viņi būs Jums pateicīgi!

Izbaudiet ziemu, kamēr vēl tā redzama aiz loga! Prieks, ko rada ziemas dzestrums, adrenalīns un emocijas, paliks neaizmirstams! Ziemas piedzīvojumi ir jābauda ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem, tāpēc izvēlieties dāvanas no „Lieliska dāvana” un jūs šo ziemu neaizmirsīsiet nekad!

 

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *