Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Bērni runā asprātības

Bērni runā asprātības

Kad bērni kļuvuši vecāki, bieži vien tie pārsteidz savus vecākus ar jautājumu “Pastāstiet man, kāds es biju bērnībā !” . Taču izrādās, ka atmiņa mūs ir pievīlusi un spilgtās epizodes un interesantie teicieni ir piemirsušies, jo savulaik tie nav pierakstīti. Esam atraduši dažādus bērnu izteicienus, lai rosinātu māmiņas un tētus neaizmirst pierakstīt savu bērnu izteicienus, lai vēlāk gremdētos patīkamās un jautrās atmiņās, jo bērni taču tik ātri izaug!

***Mamma saka: — Dēliņ, cik tu esi skaists šinī kreklā!

—Jā, man vajag tikai tauriņu, un es būšu īsts sieviešu cienītājs.

*** Mammu, vai tu mani vari pabarot kaut reizi gadā! (Ar gadu bija domāta diena).

*** Zane (5 gadi) : — Es visus dzejoļus zinu no galvas līdz kājām.

*** Viola ciemojas pie tantes Taņas:

— Kāpēc tēvocis Vova tik ātri aizmiga?

— Viņš atnāca no darba noguris, paēda, apsēdās uz dīvāna un aizsnaudās.

Viola: — Nu tieši kā Sniegbaltīte.

***Anniņai divi gadi. Omīte pārnākusi no darba. Mazā mudina vecmāmiņu iet kopā pastaigāties. — Pagaidi, bērniņ, drusciņ iekodīšu, un iesim.
Anna ar izbrīnu vēro apkārtni: Ome, kam tu kodīsi?

***Ralfs skaita dzejolīti, Zaķīts mans, zaķīts mans….Ralfa versija: “Zaķīts garām austiņām, netīrais burkāniņš zaķim gardumiņš”

*** Mans brālis to pašu “lācīts mans” dziedāja “dipu dapu deputāts” (Saeimas vēlēšanas tuvojās, šim kādi trīs gadi bija). Es savukārt bērnībā rāvu vaļā – “ja reiz mums sievietēm nav, ja reiz mums sievietēm nav lemts izprast vīrieša nabu”.

***Es dēlam savulaik mācīju tautasdziesmu: Kas tur kliedza, kas tur sauca, Aiz Daugavas siliņā, Zaķīts pūta ledus tauri, Ziemassvētkus vēstīdams. Puika šitādu liekvārdību nevarēja akceptēt, padomāja un teica – nāk Ziemassvētki un zaķis pūš tauri!

Lai smiekliem bagāti brīži kopā ar bērniem!

 

 

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *