Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Laikā no 19.novembra līdz 31.decembrim, veicot dāvanu karšu pasūtījumu mūsu mājaslapā www.lieliskadavana.lv, dāvanu piegāde visā Latvijā – BEZ MAKSAS! Jums nebūs jāstāv garās rindās vai jāklīst pārpildītos lielveikalos – jūsu izvēlētā dāvana tiks piegādāta uz jūsu norādīto adresi.

Ja piegāde notiek Rīgas teritorijā, pasūtījums, kas veikts darba dienā līdz plkst.13, tiks piegādāts tajā pašā dienā līdz plkst.18, savukārt ja pasūtījums veikts pēc plkst.13, dāvanu karte tiks piegādāta nākamās darba dienas laikā.

Ja piegāde nepieciešama Latvijas teritorijā, pasūtījums kas veikts līdz darba dienas plkst.13, tiks piegādāts nākamajā darba dienā no plkst. 9:00 līdz 17:00.

Lūdzam ņemt vērā, ka piegāde notiek tikai darba dienās – 24.-28.12, kā arī 31.12. piegāde netiek veikta. Pasūtījumi, kas veikti šajās dienās tiks piegādāti nākošajā darba dienā Rīgas teritorijā vai aiznākošajā, ja Latvijas teritorijā.

PIEGĀDE AR LATVIJAS PASTU

Izvēloties piegādi ar Latvijas pastu, dāvanu karti jūs saņemsiet kā ierakstītu vēstuli 3-5 darba dienu laikā.

PIEEJAMI DAŽĀDI ELEKTRONISKO ČEKU DIZAINA VEIDI

Gatavojoties Ziemassvētkiem centāmies dāvanu kartes padarīt personiskākas un elektroniskajiem dāvanu čekiem esam izveidojuši  septiņus dizaina veidus, lai iegādājoties dāvanu, jūs to varētu pielāgot personai, kurai dāvana tiks pasniegta. Katrs dizains atklāj īpašu stāstu par dāvināšanu un attiecībām.

Jūsu izvēlētās dāvanas nesīs prieku mīļajiem un būs vēl personiskākas!

ZIEMASSVĒTKU ELEKTRONISKAIS ČEKS

Esam izveidojuši arī īpašu elektronisko čeku Ziemassvētku noskaņās, kas Jūsu izvēlētajai dāvanai piešķirs lielisku svētku noskaņu.

A4_kaledinis-01

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *