Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Dalies mīlestībā!

Tuvojas visu mīlētāju diena – 14.februāris. Tā ir diena, kad mīlestības pārņemtie cilvēki un ģimenes locekļi viens otru iepriecina ar mīļām un patīkamām dāvanām. Emociju un neaizmirstamu atmiņu dāvanas varēsiet atrast arī pie mums!

Lai pēc iespējas labāk pārsteigtu savu mīļoto, mēs Jums piedāvājam izvēlēties dāvanas no „Lieliska dāvana”, jo pie mums var atrast daudz dažādus piedzīvojumus un garantējam, ka otra pusīte vai kāds cits mīļš cilvēks to nekad neaizmirsīs! Esam apkopojuši iespējamos dāvanu variantus sadaļā – Valentīndiena, kuru varat apskatīt ŠEIT!

Cilvēki mēdz būt dažādi, ir tādi, kuriem patīk romantika un tādi, kuri mīlētāju dienā vēlas piedzīvot, ko ekstrēmu. Ekstrēmāku izjūtu cienītājiem, varam piedāvāt izbraucienu ar Lamborghini, kurš paliks atmiņā uz ilgu laiku. Tā būtu teicama dāvana kādam aktīvam puisim vai tieši pretēji – meitenei! Tāpat ir iespēja izvēlēties braucienu ar krosa motociklu, kvadraciklu, drifta taksi vai doties īpašā lidojumā ar deltaplānu vai paraplānu, kuru varēs arī iemūžināt ar video vai bilžu palīdzību. Vēl daudzas citas aktīvās izklaides dāvanas varat apskatīt ŠEIT!

Īstas romantikas cienītājiem varam piedāvāt piedzīvojumus viesnīcās, SPA centros, masāžas un divvientulības baudīšanu ārpus Latvijas. Izbaudiet romantisku nakti Lietuvas viesnīcās – “Chateau Amber”, “Europa Royale Kaunas”, “Gradiali” u.c. Ja vēlaties pavadīt romantisku nakti vai atpūtu Latvijā, tad iesakām izvēlēties – “Pegasa pils”, “Hotel SPA Arkadia”, “Piena muiža”, kā arī citas viesnīcas Jums piemērotākajā pilsētā!

Ja vēlaties savu otru pusīti vai labu draugu iepriecināt ļoti īpašā veidā, tad piedāvājam izmēģināt kādu masāžu, SPA procedūru vai relaksāciju ūdens centros. Variet izvēlēties visdažādākās masāžas – šokolādes, medus, brūkleņu, ar jūras aļģēm, banānu SPA, masāžu ķīniešu vai taizemiešu stilā vai arī vienkāršu, klasisku masāžu gan visam ķermenim, gan mugurai. Lai īpašajā dienā vairāk relaksētos, variet izvēlēties atpūtu Unimarine SPA, Aquadream, Jūrmala SPA Wellness Oasis un citos ūdens relaksācijas centros.

Tomēr, ja neesiet pārliecināts par to vai Jūsu izvēlētā dāvana apmierinās saņēmēju, variet izvēlēties vienu no 9 komplektiem. Izvēlieties komplektu “Romantiska atpūta divatā”  un sv.Valentīna diena vēl ilgi paliks atmiņā!

Uzdāviniet izvēli un saņēmējs būs Jums pateicīgs!

Meklējiet arī citus interesantu piedāvājumus – www.lieliskadavana.lv

Mīlestības piepildītus gaidāmos svētkus Jums novēl „Lieliska dāvana”!

1500x430px-LV

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *