Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Darina Kudlajeva: Es dzīvoju dejas ritmos!

Darina Kudlajeva: Es dzīvoju dejas ritmos!

„Lieliska dāvana“ uzsāk interviju ciklu ar mērķi tuvāk iepazīstināt Jūs ar cilvēkiem, kuru sniegtos pakalpojumus mēs Jums piedāvājam. Šoreiz esam klāt „DK Dance“ studijā, lai iepazīstināt Jūs ar apburošu studijas vadītāju un dejotāju Darinu Kudlajevu, kas jau 10 gadus veiksmīgi vada personīgo deju studiju, pati pasniedz dažādus deju stilus, producē teātra iestudējumus un vienkārši dzīvo dejā.

Kur tad jāmeklē šīs deju mīlestības saknes?

Pirmos deju soļus esmu spērusi jau 3 gadu vecumā. Tās bija pārsvarā klasiskās un sporta dejas, tomēr tieksme pēc skatuves novirzīja mani uz Deju teātri „Amritu“: izrādes, koncerti, lomas priekšnesumos un dalība tādos konkursos, kā „Rīta zvaigzne“, „Next Century Stars“ – jau tad es sapratu, ka nevaru dzīvot bez dejošanas un tieši tad arī nolēmu savu likteni saistīt ar deju, atrast savu dejošanas stilu.

Un kāds tad īsti ir Jūsu deju stils?

Ilgu laiku esmu nodejojusi „Dance of Street“ studijā, un protams, šīs studijas hip-hopa virziens ir mani ļoti ietekmējis. Mani pārklāja hip-hopa vilnis un visi stili saplūda kopā, tieši šajā iespaidā arī ir dzimis mans personīgais stils. Tieši šis stils ir palīdzējis man piedalīties sacīkstēs, pārstāvēt Latvijas deju izlasi, izcīnīt uzvaru vairākos starptautiskos konkursos Vācijā, Baltkrievijā, Krievijā un Latvijā, izcīnīt 2.vietu Eiropas čempionātā un 7.vietu Pasaules čempionātā.

Vai dejošana ir vienīgais, kas Jūs spēj aizraut?

Esmu ļoti radoša personība un no bērnības jūtu tieksmi izpausties dažādos veidos. Vairākus gadus esmu apmeklējusi vokālās un aktiermeistarības nodarbības, brīvajā laikā dievinu spēlēt tenisu (8 gadus esmu spēlējusi tenisu profesionālajā līmenī), dievinu teātri, rakstu dzejoļus, un, protams, baudu dzīvi, dejojot! Bet tā, ar ko tik nesanāk nodarboties šajā dzīvē.

  

Ar dejošanu viss ir skaidrs, bet kā esat izdomājusi mācīt arī citus?

Kāpēc gan nē? Ja dejošana – ir visa mana dzīve, ar deju es elpoju, mostos un eju gulēt. Ar laiku sapratu, ka esmu gatava ar savu mīlestību pret deju dalīties arī ar citiem. Tā arī radās ideja dibināt savu deju studiju, un ņemot vērā manu tieksmi radoši izpausties, tika nodibināta „DK Dance“ teatrālā deju studija.

Vai jūtaties gandarīta ar sasniegto?

Protams! Jau 10 gadus es trenēju un vadu savu studiju, kurā ieguldu visu savu dvēseli un cenšos visas savas prasmes ne tikai dejā, bet arī dzīvē nodot saviem audzēkņiem. Studijas pastāvības laikā esam iemantojuši skatītāju mīlestību un atzinību, iestudējuši vairākus nopietnus teatrālos priekšnesumus un vairāk nekā 300 deju iestudējumus. Sadarbībā ar TV3+ kanālu esam piedalījušies projektā „3 slavas minūtes“, esam iekarojuši Ave Sol skatuvi, kā arī 1.vietu konkursā „2011.gada Debija“ utt.

Mēs nemitīgi attīstamies un pilnveidojamies un novēlam arī visiem pārējiem dzīvot dejas ritmos un baudīt šo dzīvi uz pilno!

Vēlieties izmēģināt deju nodarbības pie Darinas Kudlajevas? „DK Dance“ studijas piedāvajumus varat apskatīties šeit.

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *