Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Dāvanas ar „odziņu”

Dāvanas ar „odziņu”

Dāvināšana sniedz patīkamas emocijas ne tikai dāvanas saņēmējam, bet arī tās sniedzējam. Protams, nelielais satraukums un bažas – kur atrast lielisko dāvanu un vai tā patiešām būs īstā, un vēl tas laiks, ko pavadām, stāvot rindā, padara mūs nedaudz tramīgus. Bet īstu gandarījumu mēs sajūtam tad, kad dāvana tiek pasniegta un saņēmēja acīs mirdz prieks.

Lieliska dāvana kolektīvs ir parūpējies, lai īstās dāvanas iegāde sagādātu nevis krenķus, bet prieku un turklāt neaizņemtu daudz Tava vērtīgā laika. Iegādājies dāvanu, kas ne tikai sniegs emocijas, ieekonomēs laiku, bet arī satriecoši izskatīsies.

Iegādājoties dāvanu karti tiešsaitē www.lieliskadavana.lv, varēsi elektronisko dāvanu čeku adresātam nosūtīt pa e-pastu vai izdrukāt pats A4 formātā, izvēloties vienu no jaunajiem dāvanu čeku dizainiem, ko esam sarūpējuši tieši Tev. Jo, pasniedzot dāvanu, mēs vēlamies, lai tā būtu ne tikai lieliska, bet arī īpaša, personiska. Personalizē savu elektronisko dāvanu karti, izvēloties vienu no krāšņajiem, unikālajiem dizainiem un ierakstot īpašo novēlējumu jubilāram. Katrs dizains ir ar savu „odziņu” un katram piemīt savs stāsts, ko tas mums vēsta. Romantiķiem, klasisko vērtību cienītājiem, optimistiem un traku ballīšu piekritējiem, gan tuviem cilvēkiem, gan biznesa partneriem un kolēģiem – dizains ikvienam! Košas, patīkamas krāsas un tematikai atbilstoši attēli padarīs dāvanu vēl īpašāku un personiskāku.

A4_kaledinis-01-JPGmazais_vaucersdzeltenais A4A4_zalia-copyA4_violetinis-copyA4_rudas-copyA4_raudona-copyA4_pilkas-copya4_pavyzdys_LATVIJA-02a4_pavyzdys_LATVIJA-01_JPGA4_melyna-copy

Izvēlies savu lielisko dāvanu no plašā dāvanu klāsta un izrotā to pats – viegli, ātri un skaisti!

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *