Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Dāvanu ekspertu atsauksmes – Krio apmeklējums

Jau zināms, ka krioprocedūra visam ķermenim ir spēkus atjaunojoša un uzmundrinoša procedūra, kas atbrīvo no ikdienas sasprindzinājuma un steigas. Šī procedūra sniedz enerģiju, uzlabo emocionālo un fizisko pašsajūtu un bagātina ķermeni ar skābekli. Pēc kriosaunas apmeklējuma jūtams vieglums, patīkams možums, ķermenī izstrādājas endorfīni un uzlabojas vielmaiņas procesi. Arī “Lieliska dāvana” dāvanu ekspertēm bija iespēja izmēģināt šīs unikālās precedūras – kriosaunas apmeklējums, krio procedūra matiem un krio procedūra sejai. Papildus skābekļa terapija un bagātīgais skābekļa koteilis! Jautājām, kā nu bija?

Anna:

“Pirms devos uz Krio papildus informāciju nemeklēju. Ar nolūku, lai nav nekādu gaidu vai ekspektāciju.  Zināju tik to, ka būs auksti.  Mūs sagaidīja ļoti jauki – iedeva brokastis, kā smējāmies! Tas bija barojošs skābekļa kokteilis – “putas”, kas pabaro. Otrs tik tiešām neprasījās! Procedūra – auksts, auksts, auksts!  Kā nekā -160 C! Bet… Esmu ļoti priecīga, ka pamēģināju! Mūsu pavadones teiktais par sajūtām pēc procedūras tika apstiprināts – pacilāts garastāvoklis un laba pašsajūta! Iesaku pamēģināt ikkatram, jo kas vienam nav, otram kā reiz! Un ne velti tik daudz cilvēku izvēlas šo procedūru ikdienā! Es būdama maziņa, man zema aukstumizturība, kā arī aukstums nav pie sirds… Bet sejas un matu procedūra gan pa pirmo! No tās neatteiktos tuvākajā nākotnē! Cepure nost mūsu pavadonei – Kristīnei! Super! Iesaku uzdrīkstēties un pamēģināt!”

Paula:

“Sākumā uzreiz vēlos teikt lielu paldies par iespēju izmēģināt visas šīs procedūras! Sieviete, kas mūs sagaidīja – Kristīne, bija ļoti laipna un viesmīlīga. Mēs izmēģinājām – skābekļa terapiju, kuras laikā Kristīne sīki un smalki stāstīja, ko tas dod, cik tas ir veselīgi. Pats KRIO saunas apmeklējums bija fantastisks! Tika paskaidrots katrs sīkums – kas jādara, kam tas vajadzīgs, pat nomierināja meitenes, kurām bija grūtāk atrasties saunā lielā aukstuma dēļ. Apkalpošana bija lieliska! Nobaudījām arī skābekļa kokteiļus! Vislabāk man patika skābekļa procedūra sejai – ļoti relaksējoša, nomierinoša un nepieciešama. Emocijas patīkamas un tai pat laikā nedaudz bailīga sajūta, jo nezināju kā tas būs. Pats salons bija ļoti mājīgs , patika relaksācijas oāze, kur bija skats uz nelielu pagalmiņu! No personāla puses viss bija lieliski un augstā līmenī, tika palīdzēts un paskaidrots katrs sīkums! Plusiņš šim apmeklējums – laika pavadīšana ar kolēģēm!”

Anna:

Krio procedūra – negaidītais baudījums! Sākumā domāju, ka Krio nav piemērots man, bet…

Sākumā – kriosaunas procedūra, ko veido sausi slāpekļa dūmu mākoņi 2-3 minūšu garumā.  Izturēt -160C grādu aukstumu, man personīgi, bija diezgan grūti tāpēc arī neko īpašu pēc tam nebiju gaidījusi.

Bet – maģija sākas pēc tam! Spēka, enerģijas un attīrīšanas harmonija bija sajūtama visā ķermenī uzreiz pēc kriosaunas. Emocijas bija tik daudz, ka pašai bija gruti tam noticēt!

Tad – kriomasāža sejai, kura notiek izmantojot šķidro slāpekli un vates aplikatoru. Interesanta sajūta, jo liek atslābināties un aizmirst par visu apkārtējo pasauli. Harmonija un pilnīga miera sajūta ķermenī un sirdī.

Neticami, bet procedūra kopumā palīdzēja man atjaunot enerģijas un miega trūkumu visai atlikušai dienai!

Laila:

Kristīne, radīja iespaidu, ka krio procedūras ir piemērotas praktiski jebkuram dzīves gadījumam. Viņa parādīja zināšanas dažādos ādas kopšanas jautājumos un šķita zinoša un profesionāla.  Man personīgi šķita interesanta informācija par to, cik ātri slāpeklis maina vielas stāvokli no šķidras vielas uz gāzi!

Salona apciemojums bija ļoti komfortabls pasākums, mani pacienāja ar garšīgu tēju, kura nebija iekļauta pakalpojuma aprakstā, tika sniegts “aprīkojums” (zeķītes, vilnas zābaciņi, pleds) un relaksējoša atmosfēra! Paldies!

Ja arī Tu vēlies izmēģināt, kādu no Krio piedāvātajiem pakalpojumiem, tad piedāvājumus meklē ŠEIT !

 

krio_web

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *