Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Derīgas dāvanu kartes – tikai oficiālajās tirdzniecības vietās

Derīgas dāvanu kartes – tikai oficiālajās tirdzniecības vietās!

Ja vēlaties iepriecināt sev tuvu cilvēku vai sevi ar „Lieliska dāvana“ dāvanu karti, iegādājieties tās tikai oficiālajās „Lieliska dāvana“ tirdzniecības vietās vai mūsu e-veikalā www.lieliskadavana.lv. Pērkot dāvanu kartes šajās vietās, būsiet pārliecināts, ka tās ir derīgas un varēsiet izmantot izvēlēto pakalpojumu.

Aicinām ņemt vērā ieteikumu un būt modriem, jo mūs ir sasniegusi informācija, ka „Lieliska dāvana“ dāvanu kartes un dāvanu komplekti, tiek piedāvāti iegādāties no trešajām personām, tirdzniecības vietās, kas nav mūsu oficiālās tirdzniecības vietas. Pērkot kartes tur, riskējat tikt apkrāpts un saņemt nozagtu, neaktivizētu dāvanu karti.

Brīdinām, ka dāvanu karšu aktivizēšana notiek tikai „Lieliska dāvana“ tirdzniecības punktu kasēs un e-veikalā. Neaktivizētas dāvanu kartes nav iespējams izmantot, jo pakalpojuma sniedzējs šādu dāvanu karti nepieņem un pakalpojumu nesniedz.kartes

Atgādinām, ka ikvienas „Lieliskas dāvanas“ dāvanu kartes derīgumu un to, vai tā ir aktīva, varat pārbaudīt šeit: https://www.lieliskadavana.lv/davanas-deriguma-parbaude

 

„Lieliska dāvana“ komanda

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *