Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Es sāku gaidīt pavasari jau rudenī…

Es sāku gaidīt pavasari jau rudenī…

Es sāku gaidīt pavasari jau rudenī…Tāpēc vēlamies padalīties ar noderīgām  idejām kā sagaidīt pavasari ātrāk!

Februāris noteikti ir ne tikai mīlestības vai sveču mēnesis, bet arī mistisko laikapstākļu  mēnesis. Vienu dienu snieg, otrā dienā līst un trešajā spīd silta pavasara saulīte un vītero putniņi. Protams, ka trešais variants mūs iepriecina visvairāk, jo ikviens vēlas ātrāk sagaidīt silto pavasara sauli, plaukstošās puķes un gaišākus vakarus. Tādēļ piedāvājam Jums 7 idejas, kuras pamēģināt kamēr vēl gaidām…

Februāris mūs ne tikai mulsina ar saviem laika apstākļiem, bet arī neganti ķer ar saaukstēšanos vai kādu citu nepatīkamu vīrusu.  Tad nu mūsu TOP ideju augšpusē būs ūdens relaksācijas centri! Kāpēc? Pavisam vienkārša formula ūdens=veselība.  Nav jau nekāds noslēpums, ka izsenis ūdenim tiek piedēvēti maģiski spēki, kuri ietekmē mūsu veselību, izskatu un pašsajūtu.  Tāpēc, lai mēs būtu skaisti, veselīgi un justos labi, iesakām Jums doties uz Jūrmala Wellness Oasis,Espa Riga,Baltic Beach hotel vai kādu citu no mūsu fantastiskajiem ūdens relaksācijas centriem. Pie tam, svarīgs fakts – nav nemaz tik dārgi, cenas sākot no 8 EUR!

udens-relaksacijas-parki

Iespējams,  tieši šajā mēnesī  cilvēki jūtās īpaši noguruši  – no svētkiem, jaunā gada skriešanas vai kādām citām ikdienas rūpēm. Lai cīnītos ar šo neko negribēšanu un noguruma sajūtu, iesakām apmeklēt kādu no daudzveidīgajiem SPA rituāliem. Relaksējoša masāža, aroma terapija, ietīšanas procedūra… Mūsuprāt, perfekts savienojums, lai uzlādētu Jūs pavasarim!  Vairāk kā 170 piedāvājumi Jūsu labsajūtai un harmonijai, cenas patīkamas – sākot no 9 EUR!

spaunmasazas

Nešaubāmies, ka ir arī tādi nenogurdināmie cilvēki, kuriem enerģija līst pāri malām, kuriem aktīvajai atpūtai vienmēr atradīsies brīvs brīdis un nenosakāmi laikapstākļi netraucēs nekad.  Protams, šādā drēgnumā lidot ar deltaplānu nebūtu īstā iecere, bet brauciens ar kartingu, avio-stimulatora iemēģināšana vai šautuves apmeklējums varētu būt tieši laikā.

kartingi

Paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks! Tā kā laimes hormoni mums šajā pirms pavasara laikā ļoti pietrūkst, tad sava iekšējā gardēža“ palutināšana būs tieši, tas kas vajadzīgs.  Dodies uz Just Bar“ branču vai varbūt gastronomiskā piedzīvojumā uz Viļņu, vakariņās 165m augstumā Lietuvas TV tornī? Varbūt Tu esi kaislīgs kulinārijas šovu skatītājs un vēlies iemācīties gatavot saldus pārsteigumus sev un mīļajiem? Bet problēma ir tāda, ka ikreiz, kad centies kaut ko pagatavot virtuve izskatās tā, it kā viņā būtu kaut kas uzsprādzis un Tu varētu būt profesionāls ūdens piededzinātājs?! Mēs tevi saprotam un mums tavai problēmai ir atbilstošs risinājums! Pamēģini konditorejas meistarklasi – zefīri, eklēri un citi gardumi vairs nešķitīs ķīniešu ābece  un Tu varēsi visus patīkami šokēt ar savām kulinārijas prasmēm!

pavars

Šīs ir tikai dažas idejas no kurām vari iedvesmoties… Lēnām mosties no ziemas miega un sagatavojies vairāk kā 1000 idejām savai izklaidei! Dāvanas un piedzīvojumus meklē mūsu portālā www.lieliskadavana.lv!

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *