Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Evita Nihnidoviča: no ceļojumiem jāved mājās idejas, nevis lupatas!

Evita Nihnidoviča: no ceļojumiem jāved mājās idejas, nevis lupatas!

„Lieliska dāvana“ turpina uzsākto interviju ciklu un šoreiz Skaistuma mēneša ietvaros vēlamies iepazīstināt Jūs ar apburošo „Garra Rufa SPA“ īpašnieci Evitu Nihnidoviču, kas iepazīstināja Latviju ar Garra Rufa zivtiņu maģiskām spējām.

 

Kas īsti ir Garra Rufa?

Garra Rufa ir mazas ņipras zivtiņas, kuru dzimtene ir Turcija, netālu no pilsētiņas Sivas (reģions Kangal) tās mīt dabiskajos termālajos avotos. Tur zivju SPA procedūra ir zināma jau vairāk kā 200 gadus. Uz turieni brauc no visas pasaules, lai iegremdētos karstajos termālajos avotos un baudītu zivtiņu neticami labvēlīgo iedarbību uz ādu. Unikāla iezīme šīm zivīm ir tā, ka viņām nav zobu – veikli skūpstot, zivtiņu mutītes darbojas kā putekļu sūcēji – tās rūpīgi attīra cilvēka ķermeni no mirušajiem ādas gabaliņiem un neaizskar veselo ādu, padara to glītu un rūpīgu, un pēc vairākām procedūrām, āda kļūst mīksta kā bērnam.

Īsts jaunums un brīnums SPA industrijā?

Tieši tā! Zivju SPA – tas ir unikāls, efektīvs un pilnībā dabisks veids, kā rūpēties par savu ādu! Ir zināms, ka viens no lielākajiem orgāniem mūsu organismā ir āda. Tā veic būtiskas funkcijas – tā pasargā mūsu organismu no ārējās agresijas un uztur iekšējo vidi līdzsvarā. Tikai vesela āda spēj darboties labi un galvenais mērķis ādas kopšanai ir veicināt šo procesu. Tāpēc, piemērojot dažādus skaistumkopšanas produktus, ir svarīgi pārliecināties, vai tie nav kaitīgi mūsu ķermenim. Un Garra Rufa – ir lieliska iespēja rūpēties par savu ādu dabiskā veidā!

Un kā radās ideja to visu izmēģināt arī Latvijā?

Vēl arvien turos pie sava moto, ko no ceļojumiem jāved mājās idejas, nevis lupatas! Zivju spa ir tikai viena maza ideja, kas ir atvesta mājās no daudzajiem ceļojumiem. Lai cik dīvaini nebūtu, es nedodu priekšroku komfortam ceļojumā laikā 4 vai 5 zvaigžņu viesnīcā, kur viss iekļauts, es labāk palieku mazbudžeta viesnīcās, bet par atlikušo naudu iepazīstu apkārtni un bāžu savu degunu tūristiem neparedzētās vietās, ieraugu interesantas un neparastas lietas. Laikam jau ziņkāre apvieno ar zinātkāri, jo tieši tāpat bija ar zivju spa – baudot pirmo reizi neparasto procedūru svešā valstī, kad Latvijā par šādu neviens pat nenojauta, atmiņā atauca Padomju laikā pa televizoru redzēts raidījums par psoriāzes sanatorijām Turcijā. Pagāja aptuveni pusotrs gads lasot, meklējot un izglītojoties, kas tad tās ir par tādām zivīm, ko ēd, kā kopjamas utt. Pirmās 10 zivis es atvedu tepat no Slovākijas draugiem, kurus uzmeklējām internetā un vienā no saviem ceļojumiem apciemojām.

Sanāk, šīs pirmās 10 Garra Rufa zivtiņas arī kļuva par zivtiņu SPA sākumu Latvijā?

Pirmās 10 zivis ir mana relikvija – tās man mājās akvārijā goda vietā – jāsaka, ka ir pat pavairojušās. Rūpes par Garra Rufa pus gada garumā deva drosmi un pārliecību, ka tikšu galā arī ar pāris tūkstošiem mazo zivtiņu. Tāpat kā puķkopībā ir nepieciešami “zaļie pirkstiņi”, tāpat ir arī ar zivtiņām – ja tā nav sirdslieta, tad visdrīzāk ir sagaidāmi daudzi simti mirušu zivtiņu.

Un te mēs esam, Garra Rufa SPA uz šodienu piedāvā zivtiņu pedikīru, kuru uzreiz var baudīt 8 personas, kā arī 3 pilna ķermeņa vannas pilnīgai relaksācijai! Un aicinām arī Jūs aicina nobaudīt vienu no neparastākajiem SPA piedāvājumiem pasaulē tepat Latvijā!

Vēlieties izmēģināt Garra Rufa zivtiņu SPA? Spiediet šeit!

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *