Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Idejas 1.septembra svinībām!

Idejas 1.septembra svinībām!

Vēl tikai pāris dienas un skolas gaiteņus un izremontētās klases piepildīs skolēnu smiekli un čalas par aizgājušo vasaru! Kāds to būs pavadījis laukos pie vecvecākiem, kāds cits ieguvis daudz jaunus draugus atpūšoties nometnēs. Nav būtiski, kur būs pavadīta vasara, bet skaidrs, ka ikviens būs nepacietīgs, lai satiktu savus lieliskos klasesbiedrus un pirmās nedēļas skolas solā būs grūti nosēdēt, jo vasarā nepārtraukti ir skriets apkārt un nevienā brīdī neesam mierīgi sēdējuši.

Pienākot 1.septembrim, būtiski ir atcerēties un bērniem iemācīt, ka šī ir svētku diena, kad uzvelkam svētku drēbes, sagādājam ziedu pušķi ar kuru iepriecināt skolotāju un ar smaidu dodamies uz skolu. Ir jauki, ja vecāki var izbrīvēt šo dienu un ,vismaz, mazākajās klasēs uz skolu doties kopā ar mazajiem skolniekiem, lai tos iedrošinātu un atlikušo dienas daļu pavadītu visi kopā, dodoties uz kādu kafejnīcu, piedzīvojumu parku vai vienkārši sarīkojot svētkus sev mājās ar kūku un bērnu šampanieti.

shutterstock_92921938

Pagariniet vasaras sajūtas un izmēģiniet to, kam neatlika laiks vasarā, piemēram, izjādi ar zirgiem. Izjāde ar zirgu palīdz relaksēties no ikdienas darbiem, atgūt iekšēju mieru un prieku, viss kas vajadzīgs, lai veiksmīgi uzsāktu jaunu mācību gadu,  jo kā zināms, mācību gada sākums ir stresa piepildīts gan lieliem, gan maziem.shutterstock_5480791

Tiem, kam tuvākas adrenalīna piepildītas atrakcijas, noteikti pie sirds ies izklaide kartinga trasē.  Noskaidrojiet, kurš no jums būs nākošais F1 braucējs, varbūt tā būs mamma, kura visus pārsteigs ar ātrumu un izveicību trasē?33__20120510123901937

Ja laika apstākļi ir labvēlīgi dodieties kopā uz kādu no piedzīvojumu parkiem Siguldas pusē, pie reizes izbaudot skaistos dabas skatus, kas paveras no gandrīz jebkuras vietas pilsētā.

Vai atceries, kādas bija tavas izjūtas uzsākot skolas gaitas? Pastāsti par to saviem bērniem, mazajiem brāļiem, māsām – šie stāsti viņus noteikti iedrošinās! Ikviens no mums sajūt bailes un nedrošību, stājoties pretī nezināmajam, piemēram, uzsākot skolas gaitas, bet ikvienam, kuram skolas gadi ir jau aiz muguras, ir skaidrs, ka šie ir bijuši vieni no labākajiem dzīves gadiem.

Ja skolas gaitas esi beidzis jau pirms kāda laika, 1.septembris ir diena, kad piezvanīt bijušajai audzinātājai, vai pat aiziet pie viņas ciemos. Viņa to noteikti atcerēsies, un pat tad, ja klasē biji lielākais rezgalis, viņa šo laiku atcerēsies ar smaidu sejā!

Novēlam daudz enerģijas un izturības skolniekiem, viņu vecākiem un skolotājiem, uzsākot jauno mācību gadu! Lai izdodas pievarēt grūtākos kontroldarbus, eksāmenus un mājās nest liecību ar izcilām atzīmēm!

 

 

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *