Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Interesanti fakti par oranžo krāsu

Interesanti fakti par oranžo krāsu

Šoreiz pastāstīsim dažus interesantus faktus par mums tik tuvo oranžo krāsu, kas iemieso saules siltumu, izstaro spēcīgu enerģiju, stimulē emocijas un radošumu.

Fiziski un psiholoģiski oranžā krāsa veicina aktivitāti un sadarbību, palīdz saglabāt emocionālo stabilitāti grūtos brīžos. Saka, ja vēlaties pārmaiņas savā dzīvē, septiņas naktis jādedzina oranža svece, un liktenis jūsu ikdienas rutīnā liks pūst jauniem vējiem.

Šī krāsa rada optimismu un labu garastāvokli, tāpēc mēģiniet to pēc iespējas vairāk ieviest savā apkārtnē. Pat rakstot ar oranžu pildspalvu, jūs jutīsieties daudz laimīgāki, bet caur oranžām saulesbrillēm visa pasaule izskatīsies skaistāka un siltāka!

Oranžā krāsa uzlabo apetīti. Tāpēc, ja ievērojat diētu, izvairieties no šīs krāsas virtuvē! Bet, ja vēlaties pulcēt cilvēkus pie mielasta galda, oranžā krāsa ne tikai psiholoģiski darīs gardāku jūsu cienastu, bet arī veicinās aktīvu komunikāciju, tādēļ viesošanās būs ilgāka un patiks jūsu viesiem.

Zinātnieki ir atklājuši, ka karsta šokolāde šķiet gardāka, ja to bauda no oranžas, nevis citas krāsas krūzītes…

Ķīnā un Japānā oranžā krāsa simbolizē mīlestību un laimi, tādēļ, kad pasniedzat dāvanu, iesaiņojiet to oranžā papīrā – tā jūs uzdāvināsiet daļiņu savas sirds siltuma un uzlabosiet noskaņojumu.

Saskaņā ar hinduismu oranžā krāsa ir Swadisthanas, seksa čakras, krāsa. Šī čakra atrodas vēdera apvidū, piecus centimetrus zem nabas. Tā ir dzīvības enerģijas atrašanās vieta, saukta par „lotosa dārgakmeni”. To saista ar emocijām, iekšējo spēku, individualitāti. Cilvēkam šī čakra ļauj saistīties ar savu iekšējo enerģiju, bet garīgā plāksnē ļauj attīstīties un radīt.

Ne velti mūsu birojā pie sienas ir attēls, kurā dominē oranžā krāsa… Un oranži sēžammaisi… Un mūsu oranžais zilonītis!

Kā Jums patīk šī krāsa? Vai Jums ir kaut kas oranžs? :)

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *