Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Jaunlaulāto dāvanas viesiem – idejas un padomi

Vairumā kāzu mazas, mīļas dāvaniņas viesiem ir svarīga kāzu tradīcija – ar tām jaunlaulātie vēlas pateikties par uzmanību, laiku un apsveikumiem. Tāpēc mūsdienu pirmskāzu laiks tiek pavadīts, ne tikai izvēloties kleitu, dekorācijas un torti, bet meklējot visatbilstošākās kāzu dāvanas viesiem. Lai gan, no vienas puses, tā nav vissvarīgākā kāzu sastāvdaļa, tomēr katram viesim būs īpaši patīkami, ka vienos no saviem vissvarīgākajiem svētkiem, jūs neesat aizmirsuši arī viņu. Tāpēc, ja jūsu kāzu scenārijs ir papildināts ar ideju sagādāt nelielus pārsteigumus viesiem, steidzamies piedāvāt lieliskas idejas!

Smaržīgu zālīšu tēja

Nesen dzirdēju lielisku un īpaši pārdomātu ideju – līgava, kam kāzas paredzētas rudenī, visu vasaru vāca dažādas tējai derīgas zālītes, pati tās kaltēja un pasniedza saviem viesiem. Tāds žests ciemiņiem parāda īpašu uzmanību – tajā ielikts roku darbs, mīlestība, siltums… Taču, ja jums nav tam laika vai arī jūsu kāzu gadalaiks nav tam atbilstošs, varat iegādāties tēju veikaliņā un īpaši oriģināli to pasniegt – svarīga taču ir ne tikai dāvana, bet arī tās pasniegšana!Jaunlaulato-davanas-1

Saldumi

Oriģinālas, ekskluzīva izskata un patīkamas garšas kūciņas, konfektes ar jūsu attēliem vai cepumi kāzu kleitas un smokinga formā – tie ir ļoti skaisti un atmiņā paliekoši sīkumiņi, par kuriem viesi patiešām ilgi vēl runās!

Jaunlaulato-davanas-2

 

Jaukas atmiņas

Ja vēlaties, lai no jūsu kāzām viesiem saglabājas ne tikai patīkamas emocijas un atmiņas, bet arī taustāma dāvaniņa, kas netiktu apēsta, pasniedziet nelielas pudelītes ar pussaujiņu smilšu un maziem gliemežvāciņiem. Varat arī piespraust nelielu kartīti, uz kuras uzrakstīts datums un ka tā ir dāvana no jums. Tāpat var arī šādā pudelītē (vai kādā citā glītā trauciņā) ielikt, piemēram, meža bagātības – zīles, čiekurus, izkaltušas lapas – un tādējādi izveidot gaumīgu rudens miniatūru.

Jaunlaulato-davanas-3

 

 

Atklātnīte

Kāzu apsveikumus parasti saka jaunajam vīram un sievai, taču pateikties un novēlēt personīgi katram viesim kaut ko sirsnīgu var arī paši jaunlaulātie. Parūpējieties par to jau iepriekš un katru vakaru uzrakstiet dažus novēlējumus/pateicības, lai šis lielais darbs nebūtu jāveic pēdējā brīdī.

Jaunlaulato-davanas-4

 

Dekorācija

Dekorācija – stikla lodītes, skaisti akmentiņi, mazs kaktusiņš vai kāda cita mājas interjerā noderīga lietiņa var atgādināt par jūsu kāzām katru dienu. Dekorāciju varat pieskaņot savai kāzu tēmai. Piemēram, ja kāzu dekorācijas un tēma ir dabīgums (daudz koka, akmens detaļu, kaltēti vai pļavu ziedi, valda bohēmiska atmosfēra), varat pasniegt miniatūru kaltētu pļavas ziedu pušķīti (5–8 cm lielu).

Nu, vai jau izdomājāt, kā pārsteigsit savus viesus? Cerams, jā! Starp citu, kad viesi pulcēsies uz otro kāzu daļu (vakariņām), jau iepriekš pie galda kartēm nolieciet arī dāvaniņas.

Jaunlaulato-davanas-5

Facebook komentārilv

1 komentārs

  1. Kate saka:

    Mēs pasūtījām ļoti foršas ziepītes mūsu kāzu stilā un krāsā, ja kādam interesē – https://www.facebook.com/maredavanas.lv/photos/a.486845974685705.100356.149221138448192/1260878607282434/?type=3&theater

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *