Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Ķerot amora bultas..

Ķerot amora bultas..

Sv. Valentīna diena ir ne tikai mīlētāju diena, kad mīļotie pauž savu mīlu viens otram, bet tā ir arī diena, kad mēs varam iepriecināt savus tuviniekus, draugus un vēlreiz atgādināt cik viņi mums ir nozīmīgi un īpaši. Tā ir arī diena, kad varam palūgt piedošanu tiem, kurus esam sāpinājuši, vai satikties ar tiem, kuri nav sen redzēti. Galvenais ir būt drosmīgam un patiesi atklātam. Un nav svarīgi vai tā būtu sen gaidītā atkaltikšanās, izteikts vārds, apskāviens, atklātnīte vai īpaši sarūpēta dāvana. Kopā ar apņēmības pilnajiem amoriem, esam sagatavojuši pāris nelielus ieteikumus, kas ļaus šo leģendām apvīto dienu padarīt vēl košāku un īpašāku.

Pats galvenais ieteikums –  sāc dienu ar smaidu. Bieži vien agros rītos pieceļamies nedaudz īdzīgi un savu neapmierinātību neviļus nododam arī tālāk sastaptajiem cilvēkiem – vecākiem, mīļotajam cilvēkam, darba kolēģiem.  Tamdēļ uzreiz pēc pamošanās, dodies pie spoguļa un uzsmaidi sev, lai arī cik muļķīgi tas neizskatītos no malas. Jā, nenāksies viegli, bet tomēr, vienreiz pasmaidot, smaids neizzudīs visas dienas garumā. Sagrauj savu ikrīta rituālu un izmēģini ko jaunu. Pagatavo gardu maltīti no neierastām sastāvdaļām, kafijas vietā izbaudi karsto šokolādi ar maigiem zefīriem vai ierasto omleti papildini ar ananāsiem. Nelielas pārmaiņas sajūsminās un sniegs apmierinātības sajūtu gan Tev, gan mīļotajam cilvēkam.

04ae984bc6c70785d054c38fed6b1f72  1e3982b69e8e846a0210150d5433ed12

Ierodoties darbā vai satiekot zināmus cilvēkus uz ielas, sasveicinies, uzsmaidi, izsaki komplimentu vai pateicies par paveikto darbu un pazīšanos. Tas ne tikai raisīs pārsteiguma pilnus smaidus, bet arī Tu aizvien biežāk dzirdēsi laipnus vārdus un uzslavas no citiem. Neaizmirsti  arī piezvanīt saviem vecākiem, draugiem, tuviniekiem un atgādināt cik šie cilvēki ir Tev īpaši. Tas neprasa daudz laika un piepūles, bet cik patiesi daudz tas nozīmē viņiem. Pāris minūšu saruna pa telefonu var sniegt neizsakāmas emocijas. Izmēģini!

Šis ir īstais laiks atļaujies vairāk! Kādēļ lai šī diena nebūtu tā, kad ļauties kārdinājumam! Iegādājies sen kāroto lietu vai dodies kopā ar mīļajiem cilvēkiem nelielā pastaigā uz tuvāko beķereju un palutini savas garšas kārpiņas ar izsmalcinātu šokolādes smalkmaizīti un gardu dzērienu, lai veselīgā uztura speciālisti izbrīnā vien noplāta rokas. Bet ierasto virtuves priekšautu nomaini pret elegantu izejamo tērpu, ķeries sava partnera elkonī un dodieties pretī dažādu garšu, aromātu vilinājumam un baudiet romantiskas vakariņas restorānā.

Nedrīkst aizmirst arī par sevi. Mūsdienu aizņemtības laikmetā tas notiek visnotaļ bieži. Izbaudi kādu no SPA procedūrām vai masāžām un sajūties kā īsta dieviete – vai tā būtu ekskluzīvā zelta procedūra ķermenim  vai saldo apelsīnu valdzinājums ķermenim un sejai. Bet neaizmirsti arī par savu mīļoto cilvēku un palutini arī viņu ar sulīgo mango spirdzinājumu. Bet, ja vēl īstais princis baltā zirgā nav atjājis, tad ņem līdzi draudzeni un pavadiet neaizmirstamu un jautru laiku kopā.

4ba2d4cab4f3943cc5bc8e1cd6a85515

Laiks iepazīties ar neiepazīto. Izbaudi kārtīgu adrenalīna devu un iepazīsti varbūt ne tik zināmās sajūtas, traucoties ar sniega motociklu vai baudot elpu aizraujošo skatu, atrodoties gaisa balonā. Vai iepriecini savus mīļos ar patiesi aizraujošām dāvanām, kas ļaus sajust adrenalīna devu un liks sirsniņai pukstēt aizvien straujāk un straujāk. Pasniedz savam mīļotajam cilvēkam, draugam vai tētim azartisku, enerģisku vai iekšējo mieru rodošas dāvanas, bet savas draudzenes un mammu palutini ar dvēseli veldzējošām dāvanām, kas piemērotas tieši viņām.

Un lai arī ko šajā dienā izlem darīt, atceries šī ir lieliska diena, lai palutinātu sevi un sev mīļos cilvēkus. Šī diena ir pamudinājums pastiprināti paust savas jūtas arī ikdienā, kad gandarītie amori būs devušies pelnītā atpūtā. Jo dzīve ir skaista un skaistu padara to tieši cilvēki, kuri atrodas Tev blakus!

 

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *