Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Ko dāvanā saņem tie, kuri uzvedušies labi?

Ko dāvanā saņem tie, kuri uzvedušies labi?

Ar klusiem un liegiem soļiem pie mums nemanāmi piezogas gaišas un mierpilnais svētku laiks. Skat, jau aiz stūra paslepus lūkojas koka zirdziņš, solot pārsteigumiem pilnu un aizraujošu 2014. gadu. Tāpat kā bērnībā, kad, ar sajūsmas spiedzieniem un platu smaidu sejā, lecām uz šūpuļzirdziņa muguras un iztēlojāmies kā dodamies lūkot plašo pasauli, arī 2014.gads, koka zirga gads, sola mums mums spilgtas emocijas un notikumu virpuļus, kas liks pamodināt sevī bērnu un paraudzīties uz pasauli nedaudz neierastāk.

Svētku laikā ik viens no mums vēlas pieredzēt brīnumu, sajust to patieso svētku burvību, kā arī sagādāt patīkamus mirkļus sev mīļajiem cilvēkiem. Tas ne vienmēr ir viegli izdarāms un lielu daļu mūsu laika aizņem tieši plānošana un apceres par to, kas būtu tas, kas mūsu mīļotos iepriecinātu visvairāk. Katrs no mūsu draugiem, radiem, paziņām ir kāds noteikta tipa cilvēks – čaklais darbinieks, nerātnais palaidnieks, sapņotājs vai gluži vienkārši tas, kurš vienmēr un visur uzvedas labi. Paraugs tuvākajiem un visai sabiedrībai! Ko gan dāvināt tādam cilvēkam un kas viņu iepriecinātu? Mēģināsim sniegt, dažus padomus no mūsu dāvanu ekspertiem.

Aristokrātisko vērtību cienītājiem

Ļauj dāvanas saņēmējam ņemt grožus savās rokās un dāvā iespēju izbaudīt pasakainu atpūtu brīvā dabā, dodoties elpu aizraujošā izjādē , aplūkojot ainavisko apvidu, cēlā zirga mugurā. Neuztraucies, ja tuvais cilvēks zirga mugurā jūtas nedroši, izpalīdzīgie instruktori sniegs palīdzīgu roku, iedrošinās, lai bez bailēm varētu sēsties tā mugurā. Tomēr, ja nedrošības sajūta nepametīs, bet vilinājums būs nepārvarams  – izbrauciens kamanās pa sniegoto mežu un piknika baudīšana būs tieši laikā. Un, ja ir vēlme burvīgo mirkli paildzināt, ir iespēja apvienot izjādi kopā ar fotosesiju, un iegūt skaistus foto, kuros lūkoties vēl neskaitāmus gadus. Mazākie ķipari var sēsties draudzīgā ponija mugurā un doties jautrā izjādē, neaizmirstot pacienāt brašo zirdziņu ar kādu gardumu, pēc krietni padarītā darba.

Ja sirdī esi romantiķis, kurš meklē izdevību pārsteigt savu mīļoto un pavadīt kopā neaizmirstamu, emocijām piesātinātu  laiku, izvēlies dāvanu, kas tevi padarīs teju par cēlu bruņinieku baltā zirgā – saullēkta sagaidīšana zirga mugurā vai romantiska izjāde ar sapostu zirgu.

Enerģiskajiem nemiera gariem

Ja laiskā sēdēšana uz vietas, mīļajam un tuvajam cilvēkam, liek knosīties un viņš tā vien meklē iespējas izkustēties, tad ir vērts aplūkot dāvanas, ko īpaši sarūpējām enerģiskajiem un aktīvajiem.

  • Motorizētajiem – ja asinīs plūst degviela un tīkams ir kaucošu riepu aromāts, tad izbraucieni ar motorizētiem transporta līdzekļiem būs īstā dāvana. Sniedz iespēju doties bezceļu piedzīvojumā uz kvadracikla  vai izjust zirgspēkus, traucoties ar krosa motociklu pa trasi. Bet, ja dāvanas saņēmējam sirdij tuvākas ir piezemētākas aktivitātes, uzdāvini iespēju izbaudīt sacensību garu un sajust ātrumu kartingā.  Nervus kutinoši momenti garantēti!
  • Kam galvā vējš – vēja un ūdens cienītājiem esam sarūpējuši patiesi ekstremālas dāvanas. Ļauj dāvanas saņēmējam traukties debesīs kā īstam supervaronim ar turbīndēli, vai sajust ūdens pūšļa neatkārtojamo piedzīvojumu.Tomēr, ja dāvanas saņēmējs vienmēr visu kontrolē un dara pēc sava prāta, tad piedāvā izaicinājumu savaldīt vēju un izmantot tā spēku savā labā. Īsti piemērotas būs kaitsērfinga un vindsērfinga apmācības. Tās dos iespēju savaldīt gaisa pūķi un censties padarīt vēju par savu sabiedroto, vai sajūst vēju burā un traukties pa ūdens virsmu vēja ātrumā. Dāvā iespēju sajust dabas stihijas nepārprotamo varu!
  • Īstiem vīriem – kurš gan bērnībā nav kaut reizi turējis rokās zobenu vai ieroci no koka un kopā ar draugiem piedalījies iedomātās kaujās? Sniedz iespēju atgriezties bērnībā un vēlreiz izbaudīt to neaprakstāmo bērnības garšu un sajust prieku, izspēlējot realitātei pietuvinātas kaujas Airsoft spēlē vai sacenšoties peintbola spēles laukumā ar draugiem. Bet, ja sirdij tuvāks ir kas klusāks, tad loks  būs īstais ierocis, kas ļaus iejusties Robina Huda ādā.
  • Kaislīgo ritmu cienītājiem – sniedz prieku, enerģiju un ļauj atklāt slēptākās emocijas, izbaudot valdzinošos pasaules mūzikas ritmus, sākot no Latīņamerikas un Kubas līdz pat Āfrikas. Jutekliskā kizomba, enerģiskā afropowerdance vai jestrā zumba ieraus savā skaņu un iespaidu virpulī ik vienu. Bet, ja dāvanas saņēmējs ir elegantās klasikas cienītājs, tad balles un sporta deju nodarbības pavērs durvis uz izsmalcināto un aristokrātisko pasauli.

Ieskaties www.lieliskadavana.lv uz izvēlies īsto dāvanu no plašā dāvanu klāsta, kas būs piemērota tieši Tavam mīļajam cilvēkam. Īsto dāvanu, kas sniegs bagātīgas emocijas un ļaus sajusties ikvienam patiesi novērtētam. Izvēlies, iegādājies un sniedz dāvanas ar smaidu!

 

“Lieliska dāvana” dāvanu eksperte Baiba

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *