Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Labākā dāvana tētim – kopā pavadītais laiks!

Labākā dāvana tētim – kopā pavadītais laiks!

Jau svētdien, 8.septembrī Latvijā tiks svinēta Tēva diena, kura gadu no gada gūst arvien lielāku popularitāti un, beidzot, sniedz jau sen pelnīto uzmanību mūsu tētiem. Ar tētiem vienmēr ir viena problēma – mēs nekad nevaram izdomāt, ko dāvināt, jo šie vīrieši vienmēr šķiet tik pašpietiekami un rada iespaidu, ka viņiem viss ir.  Protams, ka viņiem viss ir, ja reiz viņiem esam mēs :) un protams, ne jau makšķerkāts vai instrumentu kaste būs tas, kas viņiem radīs vislielāko prieku. Materiālās lietas pazūd, nolietojas vai noput kādā plauktā, savukārt kopā pavadītais laiks, cilvēku atmiņās paliek mūžīgi. Kāpēc gan šo laiku nepadarīt neaizmirstamu?

Kopīgi apgūstiet kaut ko jaunu!

teva_diena_1Kāpēc gan šis „jaunais” nevarētu būt golfs ? Tētis novērtēs šo aristokrātisko sporta veidu, kurš kļuvis populārs gan slavenību vidū, gan ir arī atzīts un gana sarežģīts sporta veids. Turklāt interesants būs ne tikai kopā pavadītais golfa apgūšanas laiks, bet arī gatavošanās šim pasākumam. Golfa laukumam ir sava etiķete un noteikti jautrību radīs pūliņi atrast vienādus polo kreklus vai rūtainas golfa bikses.

 

Paskatieties uz pilsētu no putna lidojuma!

teva_diena_2

Īpaši interesanti tas var izvērsties rīdziniekiem, sacenšoties par to, kurš pirmais no putna lidojuma virs Rīgas, saskatīs ģimenes mājas. Lidojums spēj būt gan jautrs gan nostalģisks un noteikti, kad metat lokus virs Daugavas – pajautājiet, kādas tētim ir atmiņas par Rīgu, varbūt no debesīm spējat atrast vietas, kur tētis gājis skolā, saticis savu mūža mīlestību vai darījis kādas blēņas?

 

Gards mielasts ar jautriem stāstiem!

teva_diena_3Kurš vīrietis gan kādreiz ir atteicies no gardas maltītes un dzērieniem un ja šo procesu pavada jautri saimniekstāsti, jums vēl ilgi būs ko atcerēties kopā, kā arī iespēja padalīties ar saviem piedzīvojumiem. Latviešu tradīcijām bagāts mielasts ar gardu, brūvētu alu būs lielisks pasākums gan brīvdienām, gan darba dienu vakaram, ja nepaspēsi apsveikt tēti svētdien.

Azarts lieliskā kompānijā!

teva_diena_4Kurš mācēs uzlikt labāku „poker face”? Ja tētis ir gana azartisks un viņš mīl sacensību garu, noteikti noorganizē pokera apmācību  kopā ar ģimeni un tuvākajiem draugiem. Baudot gardus kokteiļus varat sacensties par labākā spēlmaņa titulu un apbalvot labāko ar kādu īpašu trofeju. Vēl ilgi jūsu sarunās pavīdēs pokera termini un vēlme izmantot jaunās zināšanas jau pašu organizētā turnīrā.

 

Miera oāze laukos!

teva_diena_5

Kas var būt tradicionālāks par makšķerēšanu? Ja arī tavs tētis ir aizrautīgs makšķernieks un mīl lielīties ar lieliem lomiem, tad noteikti kopīgi apmeklējiet un atpūtieties Sēņu mājiņā. Varēsiet relaksēties gan makšķerējot, gan sēņojot, gan vienkārši izbaudot viens otra klātbūtni. Noķerto lomu varēsiet uz vietas izžāvēt un sarīkot īstu pikniku un pēc maltītes doties dabas takas izpētē.

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *