Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Latvieši vasarā izvēlas aktīvo atpūtu

Latvieši vasarā izvēlas aktīvo atpūtu

Lielākā daļa „Lieliska dāvana“ klientu izvēlas aktīvo atpūtu. To parādīja 6.–13. jūnijā veiktā aptauja. Balstoties uz aptaujas datiem, aktīvo atpūtu izvēlas pat 86% respondentu.

Aptaujas dalībniekiem tika jautāts, ko viņiem vislabāk patīk darīt brīvajā laikā. No atbildēm kļuva skaidrs, ka vispievilcīgākais brīvā laika pavadīšanas veids ir braukšana ar divriteni vai skrituļslidām (46% respondentu). Otrajā vietā ierindojās – „ācīties kaut ko jaunu“ (11%), bet trešajā – jāšana uz zirgiem (7%).

Bet tie, kuri priekšroku deva pasīvai atpūtai (14%), norādīja, ka viņiem brīvajā laikā vislabāk patīk serfot internetā (40%), aiziet kopā ar draugiem iedzert alu (24%), bet trešajā vietā palika TV (17%).

Vasarā – aktīvāki

Vairāk nekā puse aptaujas dalībnieku atbildēja, ka vasarā izvēlas aktīvāku atpūtu nekā ziemā (62%), bet sezonalitātes ietekmi uz savu brīvo laiku neievēroja 37% respondentu. Starp citu nebija neviens, kas varētu pateikt, ka ziemā izvēlas aktīvāku atpūtas laiku nekā vasarā.

Brīvā laika pavadīšanu ierobežo naudas maks

Respondentiem pajautājām arī šādu jautājumu: „Kas būtu nepieciešams, lai varētu brīvo laiku pavadīt aktīvāk?“ Gandrīz puse respondentu atbildēja, ka viņiem būtu nepieciešams vairāk naudas (48%), ceturtā daļa apgalvoja, ka brīvajam laikam būtu vajadzīgs vairāk laika. Bet 10% aptaujāto apgalvoja, ka viņiem pietrūkst padomu, ko darīt brīvajā laikā. Tāds pats procents arī izvēlējās atbildi, ka aktīvai atpūtai trūkst kompānijas. Interesanti, ka cenu akcijas un speciālie piedāvājumi nav tik svarīgs arguments, lai izvēlētos aktīvo atpūtu. Akūtākā problēma saglabājas finanses un brīvā laika nepietiekamība.

Aptauja notika 2012. gada 6.–13. jūnijā, tajā piedalījās 210 respondentu.

Idejas Tavai aktīvai atpūtai >

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *