Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Mazais piedzīvojums mazajā Armēnijā

Mazais piedzīvojums mazajā Armēnijā

Nē, ceļojumā uz Ararat kalniem, Melno un Kaspijas jūru, starp kurām atrodas Armēnija, mēs nedevāmies! Taču kādā darbadienas vakarā aizbraucām līdz pašam Rīgas centram, kur nokāpjot pa dažiem pakāpieniem pagrabiņā nonācām citā pasaulē – klusā, mierīgā, harmoniskā atmosfērā, kas ļauj nedaudz ielūkoties citas kultūras virtuvē, tradīcijās un mentalitātē. 

Mūs laipni uzņēma viesmīle, kas iededzot sveci aicināja mūs izvēlēties ēdienus un dzērienus. Apsēžoties pie iepriekš rezervētā galdiņa, ieraudzījām armēņu kultūru pie sienām, galda noformējumā un pat gaisā, jo visapkārt skanēja tradicionālā armēņu mūzika, kas palīdzēja iejusties. No plašās ēdienkartes izvēlējāmies uzkodas, dzērienus, laša steiku un teļa gaļas karbonādi ar piedevām, un, protams, kā bez tradicionālā austrumu armēņu deserta! Ēdienkartē ir plašs un daudzveidīgs zivju, gaļas ēdienu, vīnu, uzkodu piedāvājums, kas dažubrīd mulsina nezinātājus.

20131118_182643_small        20131118_185552_small

Kopumā vakars, atmosfēra, noskaņojums un sajūtas bija izdevušās. Tāpēc, ja vēlaties aizbraukt nelielā ceļojumā vai nedaudz iepazīties, ielūkoties armēņu kultūrā un virtuvē,bet jums nav tik daudz laika, lai ņemtu darbā atvaļinājumu, es noteikti rekomendētu jums doties uz restorānu „Akhtamar”, lai izbaudītu šo visu augstāk minēto un vēl vairāk!

„Lieliska dāvana“ dāvanu eksperte – Ance

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *