Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Neviena valoda nespēj izteikt to spēku, skaistumu un varonību, kas piemīt mātes mīlestībai

Kurš gan vēl ir sniedzis mums tik daudz mīlestības un maiguma kā mūsu pašu mammas? Ikdienas darbu saraksts un nemitīgā steiga liek aizmirst pateikt mammām cik dārgas mums viņas ir, tāpēc Mātes dienā vēlamies pateikt īpašu paldies un viņas kaut nedaudz palutināt. Neko neprasot par to pretī, tā pat kā mūsu mammas. 8. maijs vairs nav aiz kalniem, tāpēc vēlamies palīdzēt ar idejām kā mīļo mammu iepriecināt un kas ļautu viņām justies mīlētām un lutinātām.

  • Dāvana mammai – Mīlestības apliecinājums. Mamma priecātos par ziedu un buču uz vaiga, bet būtu sajūsmā no maģiskā lavandas zieda, kuras smaržā tiktu ieskauta procedūras laikā. Ķermeņa aroma masāža ar relaksējošu lavandas ēterisko eļļu – lūk, kas pilnai laimei nepieciešams!
  • Darbīgajām un nenogurdināmajām mammām varam piedāvāt Antistresa SPA rituālu, kas ļaus uzziedēt kā pavasara ziedam. SPA rituāls efektīvi nostiprinās imūnsistēmu un asinsvadus, kā arī intensīvi mitrinās ādu. Lai viņa izskatītos lieliski!
  • Mūžīgi jaunajām un bezbailīgajām mammām – sieviete pie stūres, ne jau pie kura katra auto, bet gan LAMBORGHINI GALLARDO. Kāpēc ne? Stilīgām mammām, kas uzdrīkstas iespēja pavizinieties stūrmaņa vietā ar spilgtās krāsas monstriņu pa trasi.
  • Vakariņas mūzikas kafejnīcā “Jelgavas krekli” – vieta, kur patīkamā atmosfērā varēs nobaudīt gardus ēdienus un atspirdzinošus dzērienus divatā vai ģimenes lokā.
  • Igaunijas dabas bagātību tūre – vienas veselas dienas ceļojums uz skaisto Igauniju, kurā laikā viņai būs iespēja apskatīt Baltijas, leģendām apvīto, viduslaiku sirdi Tallinu, kā ari Keilas un Jegalas ūdenskritumus. Noteikti patiks zinātkārai un aktīvai mammai – ceļotājai.
  • Neinvazīvs liftings sejai un kaklam – kaut ko tik īpašu piedāvā Salons “Beauty Zone”. Procedūra tiek veikta ar itāļu aparātu “Beauty RF”, tā uzlabo ādas tonusu, izlīdzina grumbas un modelē siluetu ar radioviļņu palīdzību. Starojošai un vienmēr jaunai mammai!

“Lieliska dāvana” kolektīvs novēl gaišus, laimīgus un ģimenes mīlestības pilnus svētkus visām mammām! Jo:

Uz pasaules nav tādas vietas, kas būtu drošāka par mammas klēpi.

Uz pasaules nav tādas lietas, kas būtu īstāka par mammas mīlestību.

 

 

shutterstock_48115972

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *