Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Nezini, ko dāvināt izlaidumā?! Mums ir dažas idejas!

Šis ir vasaras laiks, kad skolēni un absolventi var sajust brīvības dvesmu. Laiks, kad pārbaudes darbi un testi vairs nav aktuāli, bet atpūta, saule un laime – gan ir!

“Lieliska dāvana” apsveic visus ar tik gaidāmās vasaras sākumu un piedāvā īpašus un ideālus variantus aktīvai, interesantai, trakai vai arī mierīgai atpūtai.

 

Aizraujošs brauciens ar kartingu Sporta bāzē “Biķernieki” – lielisks aktīvs veids, kā pavadīt laiku, cīnoties par uzvaru starp sāncenšiem, vai vienkārši gūt adrenalīna pieplūdumu!

 

kartingssss

Abonements izvēlēto deju nodarbībām – deju klubā “Triumfs” – vēderdejas, salsas vai latino dejas apmācības. Burvīga, jutekliska un aktīva ideja vasaras atpūtai – apgūt skaistas dejas mākslu ir sapnis, kas pieejams visiem.

shutterstock_105707597

 

Lidojums AERODIUM vēja tunelī – Vēja tunelis atrodas Siguldā un dod unikālu iespēju lidot gaisā, izmantojot tikai vertikāli vērstu vēja spēku. Plūsma tiek vadīta augšup ar ātrumu 200 km/h, krītot ar vēderu uz leju. Tā saucamais “bodyflight” – lidojums ar ķermeni – kaut kas pārsteidzošs un neaizmirstams Tavai vasarai!

Aerodium bildes (18 of 27) (1)

Peintbols modernākajā peintbola parkā Rīgā – Jūs varēsiet doties spēlēt peintbolu  PB Telpa ar otrreizēji lietojamajām tumsā spīdošajām lodītēm, izveidotām no lateksa, kuras trāpījuma gadījumā neatstās nekādus traipus. Jautrs veids kā pavadīt laiku ar draugiem un sajust sporta komandas garu.

shutterstock_85340644

Dīdžeju kursi – Rīgas dīdžeju skolā pašā Rīgas centrā profesionāļi nodrošinās mūsdienīgu, kvalitatīvu apmācības procesu ar CD un vinila simulatoriem un dažādu modeļu MIDI kontrolieriem. Kaut kas neierast, līdz ar to – brīnišķīgs!

Foto_Arturs_Martinovs-8283_20140430152931447

Vēl viens labs un latvieša dvēselei silts piedāvājums – Latviešu alus un uzkodu degustācija ar pastāstu restorānā “Taverna” – Jūs gaida Latvijas alu un uzkodu degustācija, kā arī dzīvā mūzika nedēļas nogalēs.

alus_degustacija_20141106095635247

Enerģētiskais pirts rituāls – baudiet lielisku pirts rituālu spēku atjaunošanai pirtiņā “Lejasmārtiņi”, kurā ietilpst pirts rituāls ar dažādu lapu, skuju koku un skrubja palīdzību pēc jūsu vēlmēm. Pēc rituāla Jūs gaida vieglas uzkodas un tēja. Ideāls variants mierīgai atpūtai vasarā.

lejasmartini_20140710103020122

Ekskluzīva un grezna dāvana – “” – piecu stundu pasakains ceļojums ar Francijas kompānijas “Gibert Marine” būvētu 44 pēdu buru jahtu “Nirvana”, kas sāksies ar saulrietu Andrejostā. Neaizmirstams un romantiski skaists vakars garantēts!

 

Jachta_Kursiu_marios_20110525114742815_20121220155343702

 

Kā vienmēr, tūkstošiem unikāli dāvanu ideju – www.lieliskadavana.lv!

Sirsnīgi sveicam visus absolventus! Lai šī vasara būtu pilna ar jauniem panākumiem!

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *