Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Pakalpojumu sniedzēji: jūtams pieprasījuma pieaugums pēc romantiskiem pakalpojumiem

Pakalpojumu sniedzēji: jūtams pieprasījuma pieaugums pēc romantiskiem pakalpojumiem

Valentīna diena ir klāt, un pakalpojumu sniedzēji veic pēdējos sagatavošanās darbus un izvieto speciālus svētku piedāvājumus, kā arī aicina laicīgi plānot romantiskas vakariņas un Mīlestības svētku nedēļas nogali. Un pēc  „Lieliska dāvana” intervēto teiktā var redzēt, ka neskatoties uz to, ka Valentīndiena ir darba diena – klienti pat tagad turpina zvanīt un veikt rezervācijas.

Tiem, kas vēlas šo dienu pavadīt divvientulībā, uz nelielu brīdi nomainīt ierasto vidi un aizbēgt no ikdienas rūpēm, vajadzētu steigties rezervēt viesnīcas un viesu namu numuriņus. Kā stāsta SPA viesnīcas „Pegasa Pils” menedžere Svetlana Binduka, tuvojoties Valentīndienai, neskatoties uz to, ka Mīlestības svētki šoreiz iekrīt darba dienā, numuru rezervāciju skaits pieaug strauji.

„Cilvēki ne tikai iepriekš rezervē numurus, vēloties romantiski pavadīt laiku un atpūsties, bet arī ļoti aktīvi pērk viesnīcas dāvanu kartes, jo tās viņi varēs izmantot arī kādu laiku pēc Valentīndienas,” – teica S. Binduka.

Aktivitātes palielināšanās pirms svētkiem ir vērojama arī restorānos.  „Cilvēki jau tagad veic galdiņu rezervāciju gan uz 14.februāri, gan arī uz nedēļas nogali uzreiz pēc svētkiem”, – komentē restorāna „Presidenti” vadītājs Ēriks Karņilovičs. Varam pačukstēt, ka restorāns ir sagatavojis nelielu dāvanu katram Valentīndienas apmeklētājam – šampanieša glāzi un īpašas atlaides.

Speciālus piedāvājumus un pārsteigumus mierīgas atpūtas cienītājiem ir sagatavojuši arī skaistumkopšanas saloni un SPA centri. Salona „Summer Touch” īpašniece Velga Hursika secina, ka Valentīndienai tuvojoties vislielākais pieprasījums ir pēc dāvanu kartēm.  „SPA procedūru dāvanu kartes iegādājas gan vīrieši, gan sievietes – nevaru apgalvot, ka šādu dāvanu pērk tikai sievietes vai otrādi, jo mīlestības svētkos visi vēlas iepriecināt savas otrās pusītes, dāvinot īpašu masāžu vai SPA procedūru”, – piebilst  V.Hursika. Un ņemot to vērā, salons piedāvā speciālu pakalpojumu paketi pāriem, kas ļaus viņiem izbaudīt patīkamas un relaksējošas procedūras un saņemt nelielu, bet ļoti patīkamu parsteigumu.

Fotostudijas „Yeko” fotogrāfi stāsta, ka pirms Valentīna dienas ir jūtams intereses pieaugums tieši par romantiskām un erotiskām fotosesijām. ƒ„Pāri interesējas par iespēju iemūžināt savas jūtas un pozitīvas emocijas, arī draugu kompānijas un ģimenes šajā dienā ar prieku piedalās jautrās fotosesijās. Tāpat ļoti daudzi vīrieši interesējas par iespēju iegādāties dāvanu karti fotosesijai, lai Valentīndienā iepriecinātu savu mīļoto, jo sievietēm fotosesija ļauj īstenot sapni – iejusties kādā tēlā, un dažas sievietes fotosesijas dienai nopietni gatavojas un saviļņojums ir tāds kā pirms kāzām,” – joko S.Rahunoks.

Ir skaidri redzams, ka, lai viss izdotos veiksmīgi, par Valentīndienas pārsteigumu – romantiskām vakariņām kādā restorānā vai atpūtu viesnīcas numurā – ir jāparūpējas iepriekš!

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *