Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Pavasarīgi silts sveiciens ik vienai dievietei!

Pavasarīgi silts sveiciens ik vienai dievietei!

Nedaudz iesnaudusies daba gurdeni ver vaļā savas miega pilnās acis un sāk laiski staipīties, dzenot prom neilgo ziemas miegu, ko tai šogad bija lemts izbaudīt. Un turpat līdzās cēli savas galvas pretī tīkamai saulītei pamazām sāk izsliet, nedaudz pieticīgās, bet valdzinoši skaistās, sniegpulkstenītes. Bet mainīgās debesis pamazām kļūst par gaiši zilu lapu uz kuras pavīd, elegantā rokrakstā izvīti, gājputnu kāši. Daba mostās un līdz ar dabu arī mēs pamazām atmostamies un sajūtam enerģijas pieplūdumu. Un kapēc gan ne, ja reibinošā smarža gaisā un jautrā putniņu čivināšana, uz saules apspīdētā zara, vēsta par pavasara tuvošanos. Jo skat, jau pavisam drīz pavasaris sparīgi klauvēs pie Tavas mājas durvīm un raus Tevi iekšā pacilājošā un nenogurdināmā notikumu virpulī – pavasarī!

Šajā smaržu un emociju piesātinātajā laikā, kad gaisā ir jūtamas pavasara ieskaņas, tiek svinēti svētki, kas veltīti īpaši brīnišķīgām būtnēm – sievietēm, kurās, gluži tāpat kā daba, negribīgi mostās iekšējā dieviete, kas pavasara saulītes staru ieskauta, uzplauks gluži kā sniegpulkstenītes zieds. Un lūk, vīrieši, ir īstais laiks sasparoties un jau laicīgi parūpēties par savas dāmas palutināšanu, lai tā starotu aiz laimes un dāvātu prieku arī jums, vīrieši!

Palutiniet savas mīļotā sievietes ar makten „gardu” un aromātisku SPA procedūru vai masāžu, kas palīdzēs izcelt sievietes dabisko skaistumu un aizdzīs prom visas rūpes un nogurumu, ļaujot sajusties pacilātai un enerģijas pilnai. Saldā procedūra skaistumam ar medus masāžu sniegs otro elpu, bet SPA sejas procedūra, ļaus ielūkoties izsmalcinātās un varen attapīgās Ēģiptes valdnieces Kleopatras skaistuma receptē. Un kura gan sieviete spētu tam turēties pretī!

Bet pats galvenais, silts sveiciens un smaids no rīta, uzmundrinoši vārdi dienas laikā un pavedinošs kompliments vakara noslēgumā, bet pa vidu tam neizmērojamas rūpes un uzticēšanās visa gada garumā. Jo brīžiem, lai aizkustinātu un saviļņotu, pietiek pāris izlolotu un izteiktu vārdu! Tad katra sieviete būs patiesa dieviete ik vienā dzīves situācijā – mērķtiecīgas kā Artemīda un noteiktas, nekļūdīgas kā Atēna!

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *