Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Pavasaris ir klāt-mosties un atpūties!

Tuvojas pavasaris un mēs Jums piedāvājam izrauties no ikdienas rutīnas. Palutini sevi vai savus mīļos cilvēkus ar patīkamu atpūtu dažādās Latvijas vai  Lietuvas viesnīcās.  Mūsdienu cilvēks ir tik ļoti aizrāvies ar darbu un karjeru, ka reti iedomājas par atpūtu un relaksāciju. Mūsu piedāvājumā ir atpūtas sākot no laika pavadīšanas uz Bērzu saliņas vai Sēņu namiņā, beidzot ar karalisku atpūtu izsmalcinātās viesnīcās.

Mūsu piedāvājumā ir daudz un dažādas atpūtas iespējas. Cilvēkiem, kuri mīl dabu un klusumu, iesakām izvēlēties Atpūtu Alauksta ezera krastā,  Atpūtu brīvā dabā un nakšņošanu viesu namā. Zvejas mīļotājiem noteikti patiktu atpūta Sēņu namiņā un zivju zveja vai atpūta Lauku namiņā un zvejas prieki.  Ja vēlaties būt divi vien visu laiku, tad Romantiska atpūta uz Bērzu saliņas būs lielisks variants kā aizbēgt prom no visas pasaules un ļauties divvientulībai!

Ja vēlies pārsteigt savu mīļoto vai pārsteigt kādu pāri ar izsmalcinātu atpūtu, tad iesakām izvēlēties tādas viesnīcas kā – Fontaine Royal, Gradiali, Pakruojo Dvaras, Villa Chateau Amber, Piena muiža un vēl daudz  citu nakšņošanas vietu Baltijas valstīs. Neizpaliks arī kādas masāžas baudīšana un romantiskas maltītes. Ja vēlaties izbaudīt šo visu, tad izvēlaties Pasakainas brīvdienas divatā,  Atpūtu un lauku SPA „Stārķu Ligzdā” vai Apstādini mirkli „Piena muižā”.

Ja esi aktīvs cilvēks un sen neesi darījis neko aizraujošu, izvēlies Slēpošanu Druskininku „Snow arana” un SPA diviem. Slēpo arī vasarā Druskininku „Snow arena”, negaidi ziemu un izbaudi! Ja tomēr vēlies pavadīt laiku Latvijā, tad piedāvājam aktīvās izklaides Atpūtas kompleksā „Kaķītis” ,kur vasarā varēsi jautri pavadīt laiku „Mežakaķa” trasē, bet ziemā doties slēpot vai snovot pa Kaķīša kalnu, kā arī varat izbaudīt nakts atpūtu un sniega priekus Žagarkalna kompleksā.

Lai vairāk uzzinātu par piedāvājumiem un  pēc iespējas labāk pārsteigtu sev mīļus un tuvus cilvēkus, ielūkojies šeit  un Tu noteikti atradīsi vispiemērotāko dāvanu tās saņēmējam.

Tomēr, ja neesi pārliecināts par dāvanas izvēli, iesakām apskatīt dāvanu komplektu ROMANTISKA ATPŪTA DIVATĀ, kur varēs atrast daudz dažādu piedāvājumu romantiskai divvientulības atpūtai dažādās Latvijas un Lietuvas pilsētās.

Iesāc pavasari ar atpūtu un Tu būsi kā no jauna piedzimis!

Vairāk piedāvājumus meklē www.lieliskadavana.lv

Lieliska Dāvana kolektīvs novēl visiem labi pavadīt tuvojošos saulgriežu svētkus!

 

shutterstock_10760422 (1)

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *