Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Piepildītā diena piedzīvojumu parkā Tarzāns!

Piepildītā diena piedzīvojumu parkā Tarzāns!

Šķiet, ka par piedzīvojumu parku Tarzāns zina katrs sevi cienīgs latvietis, un ne tikai. Koku galotnēs varēja sadzirdēt vismaz četras, ja ne piecas valodas un sastapt dažādu tautību pārstāvjus. Arī man bija tā iespēja izkāpelēties, izvizināties, pārvarēt savas bailes un pārbaudīt savus spēkus. Bet par visu pēc kārtas!

Kā jau daudzi no mums, arī es vēlējos pagarināt savu vasaru un bagātināt to ar patīkamām izjūtām un pieredzi. Uz Tarzāna šķērsļu parku devos diezgan rudenīga svētdienas dienā kopā ar draugu – bijām bruņojušies ar džemperiem un siltu tēju termosā, kaut tā noderēja pēc  vairāk nekā trīs stundām, atgriežoties uz zemes :)  Ņēmām dāvanu kartes padusēs un devāmies pie fantastiskā darbinieku kolektīva, kas uzjautrināja, nomierināja un ieintriģēja par gaidāmo piedzīvojumu. Diena kļuva krietni saulaināka! Noklausījāmies drošības instrukciju un skriešus skrējām apgūt iemaņas bērniem domātā Pirātu trasē. Nodomājuši: „Tas bija vieglāk par vieglu!”, devāmies uz Zilo trasi, taču tur bija izveidojusies rinda. Nolēmām izmēģināt blakus esošo  – Ātruma trasi. Uzkāpjot 12 m augstumā kokā pavērās fantastiska ainava, no kuras Gauja aizlīkumoja starp saules apspīdētiem meža biezokņiem. Piekabināju drošības karabīnes, sniedzos pēc virves un metos cīņā ar savām bailēm! Pārvarot četras trases, bijām jau mazliet noguruši, tāpēc atvilkām elpu romantiķu un sliņķu trasē, kur nepiepūloties vizinājāmies un baudījām dabu – Tiroliešu trase. Pirms katra pārbrauciena divreiz pārbaudījām drošības karabīnes (jo augstums ir pamatīgs un drošība pirmajā vietā) un traucāmies lielā ātrumā no koka uz koku – lieliska atpūta!

To ko piedāvā Tarzāns, vienā dienā nemaz nevar apskatīt un izbaudīt, tāpēc domāju, ka noteikti vēl tur atgriezīšos. Paldies un uz tikšanos!

Teksta autore – “Lieliska dāvana” dāvanu eksperte Ance

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *