Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Romantikas pilnais kino kadrs

Romantikas pilnais kino kadrs

Sv. Valentīna dienas ieskaņās arvien vairāk gan uz lielajiem, gan uz ne tik lielajiem ekrāniem tiek rādītas emocijām piesātinātas filmas, kas ierauj  attiecību, jūtu un romantikas pasaulē. Filmas, kas ļauj izdzīvot dažādu varoņu dzīvesstāstus, iejusties to tēlos, personificēt viņu pārdzīvotās emocijas un dalīties sajūtās.  Viens romantikas pilns kino kadrs spēj aizkustināt līdz sirds dziļumiem, saraudināt vai pat sasmīdināt līdz asarām. Un nav svarīgi vai tā būtu liriska žanra filma, drāma vai romantiskā komēdija, jo aiz katra mīlas stāsta slēpjas daudz varenāks stāsts.

Tādēļ arī mēs, kino spožo gaismu ieskauti, vēlējāmies uzzināt, kura no filmām spēja jūs apburt ar savu vareno stāstu. Pēc aptaujas rezultātiem nemainīgi viens no aizkustinošākajiem mīlas stāstiem, jūsuprāt, ir atspoguļots filmā „Titanic”,

kurā mijas mīlestība un nāve, viešot cerības un laužot nospraustos stereotipus.

Godpilno otro vietu ieņem beznosacījuma pilnais mīlas stāsts „P.S I love you”,

kas sniedz iespēju ielūkoties sievietes pasaulē pēc lielā zaudējuma. Tas ir stāsts par drosmi, cerību un otro iespēju.
Trešajā vietā ierindojās filma „A walk to remember”,


kas ļauj izdzīvot aizkustinošu stāstu, kurā, neskatoties uz grūtībām, tiek pieredzēta patiesa mīla un atklājas mīlestības un ticības īstā nozīme.

Lai arī visām romantiskajām filmām galvenā loma tiek piešķirta jutekliskajām cilvēku savstarpējām attiecībām, kuras izraisa neviltotu apbrīnu un, kurās lūkoties var bezgalīgi. Mums pašiem jākļūst par režisoriem savai dzīves filmai un jāuzfilmē savs mīlas stāsts. Tāds patiess, sirsnīgs un neviltots!

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *