Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Šausmīgi pozitīvo emociju fabrika PSAIHO.LV

Šausmīgi pozitīvo emociju fabrika PSAIHO.LV

Pamestajā VEF rūpnīcas teritorijā atrodama kāda savrupa ēka. No tās atskan zāģu rūcieni un cilvēku kliedzieni, kas apstiprina augstu emocionālo aktivitāti šajā teritorijā. . .
Esiet droši, ka vieta ir pareizā, lai papurinātu smadzenes un attīrītu balssaites. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz iemītnieku ir šajā mājā un neviens no tiem nav uz mutes kritis. Māja ir īpaši draudzīga, jo ik pirmsnāves mirklis liks paskriet garām visai dzīvei.
Uzreiz jāatzīmē, ka lielākoties dzīvībai briesmas nedraud. Toties emocionāli asi piedzīvojumi un arī ķermeniskās izjūtas neliks vilties!

Dodieties šajā emociju fabrikā iekšā kopā ar kolēģiem vai draugiem, un jums būs iespēja iepazīt jums tuvus cilvēkus no pilnīgi cita skatupunkta. Galvenais neaizmirst, ka šī visa ir spēle un uztvert visu notiekošo pozitīvi un ar smiekliem!

Neko vairāk par notiekošo fabrikā gan nevaram atklāt, jo citādāk tiks sagrauts pārsteiguma moments, bet ticiet mums, tas ir tā vērts!!!

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *