Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Sieviešu diena – Lai viņa būtu laimīga!

Jau tuvojas īpaši pavasarīgie svētki – Starptautiskā Sieviešu diena – 8. marts. Diena, kad vīrieši īpaši pateicas par skaistumu, maģiju un mīlestību – īpašībām, kuras tik ļoti piemīt sievietēm. Brīnišķīgas un neaizmirstamas idejas patiešām vērtīgām dāvanām Jūs varat atrast pie mums, “Lieliska dāvana”!

Skaistumam – make-up studija “Malu Wilz” apmācīs kaut kam tik svarīgam mūsdienu sievietes dzīvē – atrast savu stilu un veidot noskaņu ar kosmētikas palīdzību gan dienā, gan vakarā. Kas ir īpaši patīkami – pēc katra kursa Jums būs iespēja piedalīties fotosesijā!

SPA… Viens pats vārds un šie trīs burti valdzina un ienes relaksācijas noti. “Lieliska dāvana” ir īsta dārgumu krātuve dāmām, kurām patīk atpūsties, apvienojot kopā skaistumu, labpatiku un jaunas, neparastas procedūras. Banānu SPA, šokolādes SPAmedus SPA, zemeņu vai brūkleņu SPA, mandeļu SPA manikīrs, dažādas masāžas – klasiskās vai austrumu, dažādas sejas  attīrīšanas procedūras – tā pat nav puse no tā, ko ir iespējams atrast www.lieliskadavana.lv  Jūsu skaistumam, komfortam un labam garastāvoklim.

Vīrieši, ja Jūsu dāma ir atbrīvota un par sevi pārliecināta, piedāvājam uzdāvināt ekskursiju ekskluzīvā veikalā SexyStyle pašā Rīgas centra. Šeit, pateicoties profesionālam gidam var atklāt jaunus savaldzināšanas un emocionālu labirintu noslēpumus. Pēc ekskursijas Jūs gaida unikāla dāvana no veikala, ko paši varēsiet izvēlēties!

“Lieliska dāvana” aktīvām daiļā dzimuma pārstāvēm var piedāvāt vienu no interesantākajiem, ekstremālākajiem un tai pat laikā romantiskākajiem piedāvājumiem- lidojums ar gaisa balonu veselas stundas garumā. Tas noteikti ir tas, par ko sapņo daudzi no mums. To nevar aizmirst, jo tāda dāvana paliks atmiņā mūžīgi – ar košām varavīksnes krāsām un aizraujošām sajutām virs skaistām Latvijas ainavām.

Protams, pavasaris ir maģijas un romantikas laiks. Tāpēc, romantiskām personībām katrā ziņā patiks kāda reta un īpaša dāvana – 1 akra (4047 m²) īpašuma tiesības uz Venēras – sievišķīgas romiešu dievietes Venēras vārdā nosauktas planētas.

Cits interesants un arī ļoti romantiskais piedāvājums – Romantiska izjāde ar zirgu + fotosesija Ķekavā – vietā, kur var izbaudīt Latvijas skaisto dabu.

 

Nevarat izvēlēties īsto piedāvājumu? Tas nekas, jo “Lieliska dāvana” piedāvā izcilu iespēju iegādāties universālu dāvanu – vienu no 9 dāvanu komplektiem, no kura tā saņemēja varēs pati izvēleties to, ko sirds vēlas. Piemērotākie šiem svētkiem būs dāvanu

komplekti “Palutini sevi”, “Skaistumam un labsajūtai”, kā arī “Izklaide” un “Iespaidu virpulis”.

 

Simtiem davānu ideju meklējiet www.lieliskadavana.lv !

 

Palutināsim sievietes – Lai viņa būtu laimīga!

Novēlam siltu, krāšņu un skaistu emociju pilnus svētkus!

 

tulips

 

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *