Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Tu esi tas, ko dāvini!

Tu esi tas, ko dāvini!

 Tu taču piekrīti, vai ne?

Slavenais franču jurists un politiķis, grāmatas „Garšas fizioloģija” autors – Žans Antelms Brijā – Savarēns ir teicis: „Pasaki man, ko tu ēd, un es pateikšu, kas tu esi.”

Gluži tāpat ir ar dāvanām. Kaut zemapziņā, bet par dāvinātāju mums katram rodas iespaids, skatoties uz to, ko esam saņēmuši, tāpēc pirms dāvanas iegādes vienmēr jāuzdod sev jautājums: „Ja es būtu jubilāra vietā, vai es būtu priecīgs, ja man uzdāvinātu to, ko šobrīd gatavojos pirkt? Es to izmantotu vai noliktu kaut kur, kur par to aizmirstu?”.

Arī Ziemassvētkos, tāpat kā dzimšanas dienās vai jebkuros citos svētkos, ir patīkami saņemt kaut ko īpašāku par čībām, tējkannām, zeķēm vai kūkām. Jā, kūkas ir garšīgas, un zeķes siltas, bet vai tu to atcerēsies uz visu mūžu? Vai tas tev radīs neaizmirstamas emocijas?

Mēs piedāvājam dāvināt pašu vērtīgāko – atmiņas, sajūtas, emocijas,  pat adrenalīnu! Īstus piedzīvojumus!

Mēs, Lieliska Dāvana, piedāvājam Tev izvēli! Ir iespējams izvēlēties piemērotāko no vairāk kā 800 dāvanām. Dāvanas paredzētas kā vienam, tā diviem un vairāk cilvēkiem. Vienu dāvanu var dāvināt arī ģimenei vai pat veselam kolektīvam!

Mammas vai sievas, parasti, tiek apdāvinātas ar šampūniem, katliem un tamlīdzīgām lietām, kas, protams, arī ir noderīgas dāvanas, bet katliņš var piedegt un šampūna pudele pēc vairākām lietošanas reizēm būs tukša. Mīļotajam vīrietim dāvinātās čības un kaklasaite pēc laika novalkāsies. Un dēliņam dāvinātā mīkstā rotaļlieta, ar kurām jau pilna mantu kaste, tā pat drīz saplīsīs vai tiks nomesta stūrī un aizmirsta.

Varbūt, labāk par ikdienišķām lietām ir uzdāvināt kaut ko, ko mums neviens nevar atņemt? Uzdāvini pašu dārgāko, no kā veidojas mūsu dzīve – atmiņas! Un vēl labāk – patīkamas atmiņas ar piesātinātām emocijām, sajūtām un pat adrenalīnu!

Piemēram, masāžu, fotosesiju vai izbraucienu ar jahtu mammai. Vīram patiktu lēciens ar izpletni, zivju zveja vai brauciens drifta taksī. Un mazie ķipari noteikti vairāk izbaudīs jautru braucienu kamanās, ballīti haskiju parkā ar draugiem un ekskursiju „Gotiņu” fabrikā, nekā kārtējo rotaļlietu.

Nost ar garlaicību! Dāvini piedzīvojumu!

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *