Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Vai Tēva diena vēl nav svētki, kas kļuvuši par tradīciju?

Vai Tēva diena vēl nav svētki, kas kļuvuši par tradīciju?

Augusta vidū „Lieliska dāvana“ saviem klientiem jautāja, vai viņi apsveic savus tētus Tēva dienas svētkos. Atbildes mūs pārsteidza. Vairāk nekā 37% atbildējušo apgalvoja, ka Tēva dienu neatzīmē vispār, bet 30% aptaujāto apgalvoja, ka nezina, kad tiek atzīmēti šie svētki.

Gandrīz 33% mūsu aptaujāto cilvēku apgalvoja, ka apsveic savus tēvus šajos svētkos. Lūk, mūsu kliente Gunita apgalvo, ka viņai Tēti apsveikt ir tik pat ierasts kā mammu. „Tie ir tādi paši svētki kā Māmiņdiena. Mēs vienmēr tos svinam, pagatavojam svētku vakariņas“, – teica Gunita.

Taču ir tādi gadījumi, kad par šiem svētkiem cilvēki dzird pirmo reizi. „Diemžēl par šādiem svētkiem nemaz nezināju“, – nožēloja mūsu klients Jānis V.

Kāpēc apsveikt?

Tradīcija svinēt Mātes dienu jau izveidojās kopš seniem laikiem, bet apsveikt tēvus Latvijā vēl nav ierasts. Varbūt tas ir tāpēc, ka vīrieši tiek uzskatīti par mazāk sentimentāliem…?

Taču piekrītiet, ka, iespējams, daudziem no mums būtu iemesli, par ko pateikt savam tētim paldies… Varbūt par pirmo sperto soli, par pirmo pārlasīto vārdu, par pirmo disciplinēšanu un vēl daudzām citām lietām… Jo tētis – cilvēks, kurš audzināja, rūpējās un nežēloja jums savu laiku un uzmanību – bet Tēva diena – vislabākais iemesls pateikties tētim ar to pašu!

Dāvanu idejas Tētim atradīsiet www.lieliskadavana.lv

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *