Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Valentīna dienas notikums, kas ilgi paliks atmiņā (foto)

Valentīna dienas notikums, kas ilgi paliks atmiņā (foto)

Artūrs un Inga – pāris, kas laimēja Valentīndienas svinības atbilstoši sapņu scenārijam. Kāds tas bija – lasiet tālāk…

Agrs ceturtdienas – Valentīndienas – rīts. Inga pamostas un ir braukšanas nosakņojumā… braukt slēpot. Jā… Ko viņa darīs šodien? – joprojām ir noslēpums. Arī pats Artūrs, ar uztraukumu sirdī cer, ka viss notiks tieši tā, kā ir ieplānots.

Priekšā – tāls ceļš, jo Ingai un Artūram no Laukalnes jābrauc uz Ādažiem, kur viņus gaida īstais piedzīvojums. Tiesa gan, Inga zina, ka pa ceļam uz paredzēto vietu viņiem jāiegriežas Ādažos – pie Artūra drauga. Šeit viss arī sākas!

Ceļmalā Artūru jau gaida „Lieliska dāvana“ automobīlis. Ieraugot Artūra gaismas signālu, kustamies uz mērķi. Pabraucam garām Ādažu pilsētiņai un no galvenā ceļa nogriežamies uz meža celiņu. Blakus pagriezienam spīd pie ceļazīmes piestiprināts uzraksts „Inga, es Tevi mīlu!“. Pa meža celiņiem dodamies tālāk. Bet šeit – salūzuša automobiļa vadītājs apstādina Ingu un Artūru. Artūrs, protams, izkāpj no automobiļa, lai noskaidrotu, kas noticis… Un savā automobilī atgriežas jau ar ziedu klēpi. Ingas sirsniņa sāk pukstēt vēl straujāk un jautājums „Kas tālāk?“ jau nelaiž viņu vaļā…

Bet pabraucot vēl tālāk – parādās Leiputrijas nometņu vieta, kurā mīlniekus gaida „Togo“ komanda! Inga, ieraugot zilacainos haskijus, skaistās laikas un trakos kučharus, vienkārši nespēj aptvert prieku. Jā, mīļotais zināja, kā viņu pārsteigt. Pārsteigums izdevās!

Jau siltāk apģērbušies pārītis pacienā sunīšus ar gardumiem un dodas piedzīvojumā. Zaļā egle, sniega kupena, suņu riešana, liels ātrums – adrenalīna uzplūdums un labs noskaņojums garantēts! Bet pēc izbrauciena Ingu un Artūru jau gaida romantiska pasēdēšana ar karstvīnu, saldā krējuma torti un, protams, ar uzmanību vienam pret otru…

Ingas atsauksmes par pārsteigumu:

Viss bija vienkārši lieliski! Milzīgs Jums paldies par burvīgo piedzīvojumu. Šo Valentīna dienu nekad neaizmirsīšu!

„Lieliska dāvana“ priecājas, ka varēja piedalīties šajā skaistajā pārsteigumā un novēl Ingai un Artūram vēl daudzus romantiskus un atmiņā paliekošus svētkus kopā!

Aicinām arī tālāk sekot mūsu jaunumiem – kas zina, varbūt nākamais pārsteigums gaida tieši Jūs?

Saistītie raksti:

         

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *