Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Valentīndienas dāvanu idejas kārumniekiem

Valentīndienas dāvanu idejas kārumniekiem

Jūsu otrā pusīte ne dienas nevar iztikt bez saldumiem un ir īsta kārumniece? Vai varbūt arī Jūs pats ar prieku mielojaties ar šokolādes konfektēm un citiem saldumiem? Kā gan var pretoties saldumu kārdinājumiem, vienīgais risinājums – ir ļauties šiem kārdinājumiem un divatā izbaudīt saldos mirkļus, kas padarīs Jūsu Valentīndienu patiešām neaizmirstamu! Te būs 7 dāvanu idejas, kas iepriecinās ikvienu kārumnieku!

1. Šokolādes fondī – ļaujieties šokolādes kārdinājumam un divatā baudiet šo dievišķīgo kārumu. Dažādi augļi un našķi, kurus varēsiet mērcēt karstā šokolādē – tam nav iespējams pretoties! Un ja vēlaties šādu kārumu baudīt mājās, droši varat izkausēt šokolādi, pievienojot nedaudz piena. Vēl viena lieliska iespēja – pasūtīt šokolādes strūklaku: varēsiet mērcēt un ar izkausētu beļģu šokolādi pārklāt garšīgos augļus un konditorejas izstrādājumus.

2. Nevēlaties palikt mājās? Tad dodieties ekskursijā uz saldumu darbnīcu! Skrīveru saldumu darbnīcā uzzināsiet noslēpumus par konfekšu „Gotiņa“ ražošanas procesiem, varēsiet ietīt pašam savas konfektes un protams nodegustēt ļoti garšīgu „Gotiņas“ produkciju.

3. Dāviniet ziedus! Un nevis parastus ziedus, bet gan konfekšu pušķus! Gan ziedi, gan saldumi – dubultprieks garantēts! Vēlaties pats saņemt šādu dāvanu no savas otrās pusītes – uzdāviniet iespēju savai otrai pusītei iemācīties veidot šādus pušķus pašai, apmeklējot radošus pušķu gatavošanas kursus.

4. Konfektes apnikušas, bet tāpat gribas kaut ko saldu? Divatā dodieties izbaudīt kliņģera cepšanas piedzīvojumu! Savām rokām varēsiet uztaisīt gardo kliņģeri ar aprikozēm, rozīnēm un marmelādi, ko vēlāk varēsiet baudīt ļaujoties romantiskiem mirkļiem.

5. Vai arī aizbrauciet uz kaimiņvalsti Lietuvu un izpriecājieties Druskininku ūdens parkā, baudot šokolādes ķermeņa masku. Sajūtiet šo saldo garšu ar visu savu ķermeni!

6. Protams, ķermeni var lutināt ne tikai ar masku, bet arī ar šokolādes masāžu! Tā ir aromātiska un jutekliska masāža, kas dod iespēju gremdēties fiziskā un garīgā labsajūtā un atbrīvoties no ikdienas spriedzes. Ar šādu kārumu varēsiet palutināt arī sejas ādu ļaujoties šokolādes maskas iedarbībai.

7. Un protams, īstiem kārumniekiem dāviniet saldumu grozus! Tie var būt gan cepumi, gan konfektes un keksi. Un jo vairāk iepriecināsiet savu otro pusīti, ja tos varēsiet pagatavot paši – tā būs dāvana no sirds.

Paķeriet līdzi šampanieša vai vīna pudeli un lai šie Mīlestības svētki Jums ir gardi un saldi, kā šokolāde!

Valentīndienas dāvanas kārumniekiem atradīsiet šeit.

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *