Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Valentīndienas konkurss

Valentīndienas konkurss

Jau pavisam drīz sāksies pēdējais ziemas mēnesis. Un tur mūs gaida skaistie svētki – Valentīndiena. Gribam šos svētkus vienam pārim padarīt neaizmirstamus, tāpēc aicinām piedalīties konkursā un varbūt tas pāris būsiet tieši Jūs? :)

Ko varu laimēt?

Esam sagatavojuši dažus Valentīndienas scenārijus, no kuriem varēsiet izvēlēties sev tīkamāko. Visas svētku vakara detaļas „Lielisks dāvana“ saskaņos ar Jums, tāpēc Jūsu vakars tiešām būs neaizmirstams! Varēsiet izvēlieties – vai tās būs svētku vakariņas sveču gaismā, vai romantiska naktsmītne, vai relaksējoša atpūta SPA, bet varbūt visu kopā?

Svarīgākais konkursa nosacījums – par šo romantisko piedzīvojumu jāzin tikai vienai pāra pusītei (tai, kura atsūtīs mums savu atzīšanos mīlestībā). Tam jābūt pārsteigumam Jūsu otrai pusītei, ko sagatavosiet Jūs kopā ar „Lieliska dāvana“.

Kas man jādara?

Konkurss notiek trīs portālos – mūsu Facebook un draugiem.lv profilos, kā arī mūsu blogā. Izvēlieties, kur Jums ērtāk piedalīties un:

 • no 28.01 līdz 8.02 rakstiet atzīšanos mīlestībā savai otrai pusītei. To izdarīt varat mūsu Facebook vai draugiem.lv profilos zem konkursa ieraksta, vai sūtiet savu atzīšanos uz e-pastu info@lieliskadavana.lv.
 • Katru dienu „Lielisks dāvana“ blogā tiks publicētas visas dienas atsūtītas atzīšanās.
 • 8. februārī „Lielisks dāvana“ izvēlēsies pašu romantiskāko atzīšanos mīlestībā un paziņos konkursa uzvarētāju.
 • Tad sazināsimies ar uzvarētāju un kopā saskaņosim romantiska vakara programmu.

Esiet radoši, jo šāda balva ir tā vērta!

Facebook komentārilv

Komentāri:10

 1. Evita saka:

  Es gribu ko teikt… par to,kad esmu laimiigaakaa sieviete uz pasaules jau 8 menesus! Mana miilestiiba atnaaca pilniigi negaidot,un ar katru dienu ta paliek intensiivaaka! Es miilu,un tas ir vislabakais kas ar mani ir noticis,un miil mani…taa skiet vel nav bijis nekad! Beidzot es zinu ka var ticet filmaam,skaistiem romaniem,dzejoliem… tas viss notiek ar mani… iemiiloties es izjutu sos daudzviet aprakstitos taurenus vederaa,ziniet,manii vini dziivo vel joprojaam,un izskatas ka vini vairojas,radot velmi ari klut par laimiigaako maminu pasaulee! Man blakus ir mans iistais un vieniigais-Es tevi miilu Jaani,un dariisu visu lai musu nejausaa tiksanas butu ka zime tam,kad mums jaabuut kopaa sodien,riit,vienmeer! MIILU TEVI PAR VISU VISVAIRAAK!!!

 2. Taņa saka:

  Bija 2007 gada pavasaris, satiku visburvigako butni pasaule,tagad saucu Tevi par savu acu raugu- Virinu! Ieraugot tevi pirmo reizi sirds saka sisties straujak,kajas notriseja,:) Esmu laimiga ka man esi, un visvairak paldies saku par 2 maziem engelisiem-deliniem ko uzdavinajii man! Ar tevi dienas,stundas ,sekundes skrien veja sparniem!Visas pasaules problemas aizmirstas! Nakts top diena! Paldies,virin ka esi man! MILU Tevi :) :*

 3. Ксения saka:

  Любимый мой…самый лучший,заботливый,нежный и ласковый мужчина на земле…уже почти 8 лет назад и из милионов людей на земле мы выбрали друг друга…все эти годы мы с тобой живём в мире полном счастья, любви и радости:) Я очень хочу, чтоб так было ещё много -много лет! Я точно знаю, что моё счастье – это ты. Каждая минута с тобой наполнена нежностью и добром. Я люблю тебя и хочу, чтоб об этом знали все. Люблю, люблю, люблю… Ксения

 4. diana saka:

  mans milais arturs,es tevi esu iemilejusi,kaut dazreiz esam skirusies,bet tomer esam kopa!! Tavs smaids ir tik slaids,
  Kā augums uz kuru raugos es šobrīd.
  No rokas cepure Man nokrīt,
  Un domās skrienu pie Tevis,
  Jo cita nekā Man neatliek.
  Viens majās sežu saprotu,
  Tevi tūlīt ir jāsatiek,
  Jo bilde, kas priekšā stāv,
  Vien asaras spēj dot…tava mila diana zai4ik!!)))

 5. kristine saka:

  mans dargais draugs vadims!!!Nāc! Es tevi gaidu!
  Ilgi, ilgi
  Minūtes, stundas
  Dienas, naktis
  Tikai par tevi!
  Nāc es tevi gaidu!
  Skolā, mājās
  Visur, itin visur!
  Bet tu nenāc…
  Manas gaidas paliek par gaidām,
  Sapņi par sapņiem.
  Viss saistās ar tevi!
  Viss, lai paliek pa vecam,
  Varbūt tā ir labāk,
  Es būšu mierīga – aizmirstot tevi,
  Tev būs cita, arī man būs cits,
  Bet vai es spēšu tevi aimirst?
  Nē, laikam jau nē…
  milas bucas!!))))

 6. Edīte saka:

  Jau 35 gadus mēs dzīvojam kopā, bet mīlu Tevi kā pirmā dienā, kad satkāmies.

 7. Inna saka:

  Каждая случайность – не случайна, и даже имя, выбранное твоими родителями. Александр озночает победитель, покоритель моего сердца. Я кошка, которую до тебя никому и никогда не получалось приручить, но с тобой я становлюсь беззащитным, маленьким котёнком. Смотря в твои глаза, моя душа перестаёт быть ограничена телом, она растворяется в тебе. Самое смешное, что иногда, ночью, ты меня так сильно прижимаешь к себе, что мне нечем дышать, но я не смею шевельнуться, что бы тебя вдруг не разбудить, ибо чувствую безграничное счастье, находясь в твоих крепких объятьях. Бывает, что злюсь на тебя и , как настоящая кошка, готова вильнуть хвостом и уйти на встречу приключениям, но ты… Ты даже ничего не скажешь, ты просто вздохнёшь,немного нахмуришься и посмотришь на меня такими провинившимися глазами, что я снова растворюсь в тебе, понимая, что я не готова уйти от своей судьбы, ибо для меня ты больше, чем любимый человек, ты ангел, посланный мне с небес!
  Навсегда твоя, кошка Нюся

 8. Renāte saka:

  Manu vīriņ, mums jau ir 1 gadiņs un pieci mēneši, kopš mūsu dienas , kad teicām JĀ viens otram uz VISIEm laikiem, esam iemācjušies jau stabilāk nostāvēt un staigāt, bet mums vēl tik DAUDZ kas priekšā, kas jaapgūst, Bieži skatos uz tevi un domāju, ka nēesmu tevi pelnijusi, bet paldies Dievam ka viņš deva man tevi, jo viņš zināja to labāko priekš manis un tas labākais esi – TU. Mīlu tevi un vienmēr vēlos cienīt tevi un tavus lēmumus. Jo tu esi Ideāls priekš manis, kaut ir brīži, kad saku ka esam tik dažādi, bet tu pasmaidi un saki: ” ka tev tas patīk”” Mīlu tevi! un vienmēr vēlos IZVēlēties mīlēt un cienīt! Jo zinu ka mīlestība ne vienmēr ir sajūtas, bet gan izvēle. =)*

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *