Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Vasaras darāmo darbu saraksts!

Vasara vairs nav aiz kalniem un daudzi jau sāk plānot darāmo darbu sarakstu šim saulainākajam un siltākajam gadalaikam. Kad laukā spīd saulīte, čivina putni un ir dzirdamas bērnu balsis – tā vien gribas paveikt kādu neaizmirstamu un prātā paliekošu aktivitāti. Lai Jums nebūtu daudz jādomā – mēs piedāvāsim darāmo darbu sarakstu, kuru Jums noteikti ir jāpaveic!

  1. Maksimāli izbaudīt laiku pie dabas. Vasara ir īstais laiks, lai baudītu sauli. Tāpēc piedāvājam sportiskas un brīvā dabā paredzētas aktivitātes. Kad tad vēl, ja ne vasarā? Meža kaķis, rodeļi, atpūtas kompleksa „Rakši’ apmeklējums, Atpūta Sēņu mājiņā un zivju zveja, spilgta fotosesija dabā un daudzi citi piedāvājumi pārsteigs Jūs.
  2. Izbaudiet ūdens priekus. Tā kā vasara ir tas siltākais gadalaiks un ūdens ir patīkami silts, tad iesakām pamēģināt – Lidojumu ar turbīndēli, niršanu, izbraucienu ar ūdens motociklu, vindsērfinga vai SUP apmācību. Mierīgākai atpūtai uz ūdens, varat izbaudīt izbraucienus ar kuģīšiem, jahtu vai buru laivu ģimenes vai draugu lokā.
  3. Uzdrošinieties iemācīties, ko jaunu. Piedāvājam Jums iemācīties kādu kaislīgu deju, iziet Kaitsērfinga apmācību un kļūt par profesionāli. Priekš mierīgākas atpūtas, iesakām doties uz glezniecības un zīmēšanas kursiem, pamēģiniet un iespējams Jums iepatiksies gleznošana. Vasara ir īstais laiks, lai atklātu sevī apslēptus talantus!
  4. Izbrauciet ar SUPER AUTO – LAMBORGHINI GALLARDO. Vienmēr esat sapņojuši izbraukt ar kādu ātru auto? Tad šī dāvana noteikti būs domāta Jums! Izvēlieties izbraucienu, sēžot blakus profesionālam sacīkšu braucējam – Egidijus Gutaravičius vai izmēģiniet savas braukšanas prasmes sēžot pie šī lieliskā auto stūres pats!
  5. Uzdrošinieties un stājieties pretī bailēm. Ja nekad neesat mēģinājuši neko ekstrēmu, tad šī vasara ir īstais brīdis, lai atgūtu nokavēto, tāpēc iesakām Jums – Lēcienu ar izpletni Klaipēdā, lidojumu ar deltaplānu vai paraplānu, lidojumu ar gaisa balonu gan Latvijā, gan Lietuvā, lidojumu ar lidmašīnu un pat iespēju pašam to vadīt! Ekstrēmos piedāvājumus meklējiet ŠEIT
  6. Vairāk nodarboties ar sportu. Sporta un aktīvās atpūtas cienītājiem ir iespēja izbraukt ar kvadraciklu, krosa motociklu vai drifta taksi. Kā arī sporta aktivitāšu cienītājiem piedāvājam uzspēlēt ļoti interesantu spēli – Footgolf, golfs apvienojumā ar futbolu – lielisks laika pavadīšanas veids ar draugiem vai ģimeni.
  7. Pavadīt vairāk laika ar draugiem un ģimeni. Iegūt vēl kādu lielisku kopīgu atmiņu par kopīgi piedzīvoto šajā vasarā, varat izvēlēties jauku Ģimenes fotosesiju, doties izbraukumā uz Viimsi SPA Igaunijā, nodoties ballītei Daugavas krastā un darīt vēl daudz citu aizraujošu lietu visiem kopā!
  8. Un pēdējais sarakstā ir MĪLĒT un IEMĪLĒTIES, jo vasara ir īstais brīdis, lai baudītu romantiku! Priekš romantiskiem pāriem piedāvājam doties kādā kruīza izbraucienā ar jahtu vai motorlaivu, kā arī pavadīt laiku kādā no atpūtas centriem

    Vairāk piedāvājumus meklējiet www.lieliskadavana.lv un iespējams atradīsiet savu vasaras izaicinājumu! Latvijā, Igaunijā vai Lietuvā. Priekš romantiķiem piemērots būs mūsu komplekts „Romantiska atpūta divatā”, kur atradīsiet piemērotāko piedāvājumu klāstu mierīgais atpūtai vasaras laikā.

 

shutterstock_200171444

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *