Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Vecrīgas ielās noritēja smaidu kolekcionēšanas akcija

Vecrīgas ielās noritēja smaidu kolekcionēšanas akcija

Priecājoties par sniegoto decembra sākumu, Vecrīgas ielās norisinājās interesanta smaidu kolekcionēšanas akcija. „Lieliska dāvana“ talismans „oranžais Zilonītis“ mainīja dažādas dāvanas pret smaidiem, no nejauši satiktiem garām gājējiem, tādā veidā kolekcionējot cilvēku smaidus un dāvājot prieku šajā pirmssvētku laikā.

Šāda veida akcijas noritējušas dažādās valstīs, kur entuziasti mēģinājuši pārvarēt cilvēku drūmumu, un pasniedzot dāvanas, pretī prasījuši apdāvinātā cilvēka smaidu. Latvijā šāda veida akcija tiek rīkota pirmo reizi un pamatdoma ir tieši smaidu kolekcionēšana, cilvēku iepriecināšana, mēģinot kaut daļai iedzīvotāju drūmo laiku padarīt gaišāku. Uzņēmums cer, ka ar šo tiks aizsākta tradīcija un nākotnē smaidu kolekcionēšanas akcijā labprāt iesaistīsies arī citi uzņēmumi.

Kā stāsta „Lieliska dāvana“ direktors Evaldas Kundrotas: „Šo ideju aizguvām no Austrālijas, kur ieraugot cik daudz pozitīvu emociju spēj sagādāt dāvināšanas prieks, un akcentējot mūsu uzņēmuma saukli „Dāvanas ar smaidu“, mēs nolēmām arī Latvijas iedzīvotājiem sniegt pozitīvas emocijas! Veselu nedēļu, saiņojot dāvanas, mūsu uzņēmumā virmoja īpaša aura – tieši šī dāvināšanas prieka sajūta. Šodien, pēc pasākuma, varu apgalvot, ka dāvināšanas prieks nemaz nav mazāks par dāvanas saņemšanas prieku un es ceru, ka šīs emocijas izbaudīja ikviens!“.

Sagaidot decembri, uzņēmums aicina ikvienu iedzīvotāju pasmaidīt, un meklējot dāvanas, būt pozitīviem! Pareizi izvēlētā dāvana spēs sagādāt pozitīvas emocijas ne tikai tās saņēmējam, bet noteikti arī tās dāvinātājam.

Bildes no pasākuma:

                        

Video:

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *