Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Vēlēšanās, kas piepildās!

Vēlēšanās, kas piepildās!

Kurš gan no mums bērnībā nav iedomājies neskaitāmas vēlēšanās ar cerību, ka vismaz viena no tām  piepildīsies… Vēlēšanās izskan mūsu domās, atrodot pieclapu ceriņziedu, redzot krītošu zvaigzni vai nopūšot svecītes uz svētku tortes. Tajā brīdī, ar neviltotu prieku, mēs aizveram acis, sakniebjam lūpas ciešā apņēmībā un klusi pie sevis izsakām savu viskvēlāko vēlēšanos. Mēs ticam brīnumam, ka mūsu izteiktā vēlēšanās piepildīsies un iepriecinās mūs, bet dažreiz nākas vilties … Ar „Brīnumainās kastītes“ palīdzību ikvienam patiesam sapņotājam ļaujam aizmirst par sarūgtinājumu, nepiepildīto vēlēšanos dēļ.

„Brīnumainā kastīte” – 30 Jūsu solījumi mīļotajam cilvēkam, kas iepriecinās ik dienu un ļaus sajusties patiesi mīlētam. Esam jums nedaudz palīdzējuši un daži no solījumiem jau ir gatavi, tomēr lielu daļu varēsiet uzrakstīt vai papildināt paši. Atliek tikai dāvanas saņēmējam izvēlēties kāroto vēlēšanos no brīnumiem pilnās kastītes un ļauties tam._AAA0029

Nav svarīgi, cik solījums ir liels, būtiskākās ir tās emocijas, ko tas sagādā mīļotajam cilvēkam. Jo dāvājot solījumu, Jūs dāvājat beznosacījuma mīlestību un uzticēšanos, kas aizkustinās un ļaus atplaukt smaidam.

Pasniedziet dāvanu vienu reizi, bet turpiniet iepriecināt katru dienu!

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *