Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Vienošanās, kas slēgta debesīs…

Vienošanās, kas slēgta debesīs…

It kā parasta diena, it kā ierasta tikšanās, līdzās vien mīļotais cilvēks… Patiesībā ar to arī pietiek, lai šī diena kļūtu īpaša! Un tad viens mirklis, pārsteigums, satraukti pukstošas sirdis un skatiens slīd pāri koku galotnēm.

Jā, tas ir lidojums ar gaisa balonu. Sajūta pasakaina – kopā ar vistuvāko cilvēku, pāri ikdienai, pāri steigai un rutīnai. Un tad šis jau tā pārsteidzošais lidojums kļūst par vissvarīgāko un nozīmīgāko notikumu divu cilvēku dzīvē. Jūs pareizi sapratāt – šoreiz runa par bildinājumu.

Pavisam nesen šādu romantisku pasākumu bija iespēja vērot arī televīzijas šova „Saimnieks meklē sievu“ skatītājiem, kad Salacgrīvas Sandis bildinājumu izteica tieši gaisa balonā, augstu virs rudenīgās Siguldas.

Par to, kā izdevās šis romantiskais notikums, „Lieliska dāvana“ jautāja Sandim Birkenbergam.

– Kā radās ideja bildināt izredzēto tieši gaisa balonā?

– Dāvanu karti, lidojumam ar gaisa balonu, 30. dzimšanas dienā uzdāvināja draugi. Taču to izmantot kaut kā vēl nebija sanācis.
Varbūt to var saukt par apstākļu sakritību, bet šis bija īstais un piemērotākais laiks lidojumam. Atlika vien iegādāties otru dāvanu karti un baudīt lidojumu.

– Vai viss izdevās kā cerēts?

– Jā, pat labāk kā cerēts. Abi esam ekstrēmu pasākumu un asu izjūtu cienītāji. Arī lietainais laiks netraucēja – varētu teikt, ka pat paspilgtināja emocijas.

– Vai nozīmīgā notikuma uztraukumā pašam sanāca izbaudīt lidojumu?

– Jā, sanāca! Skats bija vienreizējs – lidojums pāri Siguldas zelta rudenim, Gaujas līkumiem… Un pāri visam migla, kas radīja pasakai līdzīgu noskaņu.
Nākotnē gan plānojam atkārtot lidojumu. Pilots ieteica lidot ziemā, kailsalā. To noteikti arī izmantosim.

Par to, cik bieži brīdi tuvāk debesīm izmanto bildināšanai, jautājām „Gaisa baloni.lv“ pilotam Kristo, kurš bija arī Sanda bildinājuma liecinieks.

– Vai bieži notiek bildinājumi gaisā?

– Man gadījies 4 reizes – vidēji reizi gadā. Parasti pāri izvēlas lidojumus vasarā – saulriets un romantika… Bet no pieredzes var teikt, ka skaistākie lidojumi ir sarmotā ziemas dienā. Pavasarī un rudenī gan lidojumi ir mazāk, lietainais laiks un pelēcība dara savu.

– Vai neviena nav teikusi „Nē“?

– Nē, vienmēr atbilde ir bijusi pozitīva. Bet es vienmēr iesaku pārliecināties par sagaidāmo atbildi, lai nesanāk neveikls brīdis un lidojuma pozitīvās emocijas netiktu sabojājas.

– Kam ir vistrakākās idejas?

– Bildinājums gaisa balonā jau tā ir pietiekoši traka izvēle. Bet parasti radošākie ir vedēji, kam piemīt vistrakākās un oriģinālākās idejas. Vedēji vēlas, lai braucot garām, gaisa balons tiktu „noparkots“ ceļa malā. No tēmas – piestāsim, paskatīsimies kas tur notiek utt. Un tad jauno pāri ieceļ balona grozā un palaiž gaisā.

Un te tiek pierādīta mūžsenā patiesība – ar krietnu devu izdomas var sagādāt īpašus notikumus sev un tuvākajiem. Vai tas būtu randiņš, bildinājums, kāzas vai dzimšanas diena – to var pavadīt lidojot, lecot, peldot, braucot utt. Aktīvi, aizraujoši, apgūstot jaunas lietas un kolekcionējot pozitīvās emocijas… Un variet būt droši – šos neparastos piedzīvojumus neaizmirsīs nekad!

Arī šodienu var padarīt par savu mīļāko dienu!

Irita Ūdre / www.lieliskadavana.lv

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *