Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Vilinošās Rīgas noslēpumi

Vilinošās Rīgas noslēpumi

Rīga – kārdinoša pilsēta, kas vilina ne tikai ārvalstu viesus, bet arī apbur ar savu neizsakāmo šarmu un eleganci arī mūs. Rīga – Baltijas valstu pērle, kas var lepoties ar izciliem arhitektūras pieminekļiem, multikulturālo vidi, kas laiku gaitā ir bagātinājusi mūsu kultūru un vairojusi tās attīstību, un apbrīnojamiem cilvēkiem, kas šeit dzīvo un veido tās vēsturi ar savu esību. Tādēļ Rīgas atslēgu, gadsimtiem ejot, ir kārojuši neskaitāmi citvalstu iebrucēji. Bet pateicoties Latvijas un Rīgas raibajai vēsturei, mēs esam kļuvuši daudz stiprāki un ar lepnumu varam lūkoties uz pārsteigumiem pilno un neizdibināmo Rīgu. 

Ik katra Rīgas daļa glabā sevī neizdibināmu noslēpumu un ļauj lūkoties uz raibās vēstures atstātajām pēdām, kas neizdzēšami ir palikušas uz šaurajām, bruģētajām Vecrīgas ieliņām, uz ēkām ar krāšņi ornamentētajām jūgendstila fasādēm un uz askētiskajām, smagnējām rūpniecisko rajonu ēkām. Un tā vien rodas vēlme sekot šīm pēdām un izzināt tās noslēpumus, Rīgas noslēpumus.  Ne velti Rīga 2014. gadā kļuvusi par Eiropas kultūras epicentru – Eiropas kultūras galvaspilsētu. Šajā gadā tā pārsteigs ar neskaitāmiem, īpašiem kultūras pasākumiem, kas priecēs 365 dienas gadā ik vienu.  Tādēļ papildus plašajai kultūras pasākumu programmai, kas norisināsies Rīgā, arī mēs piedāvājam izgaršot un izbaudīt Rīgu no jauna un palūkoties uz to no cita skatu punkta.

Ir īstais laiks iepazīt Rīgu no cita rakursa un apmeklēt sen zināmās vietas un ieraudzīt tās no jauna, atklājot to noslēpumus un izzinot to aizraujošos stāstus. Kādēļ gan nedoties nelielā pastaigā pa sen zināmām vai ikdienā vienkārši nedaudz piemirstām vietām un ar svaigu skatu pavērties uz tām. Dodies izzināt noslēpumainās Vecrīgas leģendas kopā ar zinošu gidu vai pavadi vērtīgi laiku kopā ar draugiem, apskatot tās Vecrīgas vietas, kas netiek iekļautas tradicionālajos ekskursiju maršrutos un ir nedaudz citādas nekā ierasts. Un tā kā Rīga nebeidzas tikai ar Vecrīgu, tad izmanto iespēju apmeklēt arī citas Rīgas apkaimes un iepazīsti tās tuvāk, atklājot tās no jauna, jo katra no tām glabā savas unikālās vēstures pēdas un ir tikpat nozīmīgas kā Rīgas sirds Vecrīga, tikai varbūt nedaudz piemirstas.

Tiem, kuri vēlas visu un uzreiz, piedāvājam apskatīt Rīgu no putna lidojuma. Ekskursija debesīs ar „Cessna” lidmašīnu ne tikai sniegs iespēju palūkoties uz Rīgas baznīcu torņiem un māju jumtu korēm no debesu plašumiem, bet arī ļaus neaizmirstami pavadīt laiku kopā ar saviem tuviniekiem vai draugiem.  Bet asāku emociju cienītājiem piedāvājam piedzīvojumu gaisā – lidojumu ar deltaplānu, kas burtiski ļaus sajust Rīgu sev zem kājām un sniegs patīkamu lidojuma pēcgaršu.

Pavisam neierasta ekskursija ir sagatavota īsteniem gardēžiem, kuri spēj novērtēt dažādas garšas nianses un vēlas ieraudzīt parastās lietas neikdienišķā gaismā. Piedāvājam gastronomisko gardēžu tūri uz Rīgas Centrāltirgu ar visdažādāko Latvijas labumu degustēšanu. Jo tirgus tā ir neatkārtojama vieta, kur vienuviet ir iespējams izjust dažādas emocijas, nobaudīt vienreizējas garšas un iepazīties ar cilvēkiem, kuriem katram ir savs unikāls stāsts. Tirgus tā ir neapsīkstoša kustība, kas turpinās arī nakts tumšākajās stundās.

Bet, ja labāk tiek dota priekšroka maltītēm ārpus mājām, tad gardā Rīga iepriecinās ikviena gardēža garšas kārpiņas, piedāvājot plašu restorānu tīklu, kas ieraus aromātiskajā un garšām bagātajā  gastronomijas pasaulē un ļaus izbaudīt dažādu valstu ēdienus – vai tā būtu eleganta un klasiska maltīte, vai garšas un smaržas niansēm bagātā austrumu virtuve, vienaldzīgo nebūs. Atliek tik izvēlētos īsto un palutināt savas garšas kārpiņas.

Sajūti, saredzi un ļaujies vilinošās Rīgas piedāvātajām iespējām un atklāj savu Rīgu!

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *