Šeit jūs atradīsiet lieliskas dāvanu idejas un ierosinājumus, kā padarīt savus svēkus par patiesi neaizmirstamu notikumu!

Viss sākas ar darbinieku novērtēšanu!

parmainas-i

Vasara ir laiks, kad mēs visi vēlamies doties laiskā atpūtā, lēkt jaunos piedzīvojumos un radīt neaizmirstamas atmiņas. “Lieliska dāvana” – Nacionālais dāvanu eksperts Latvijā, vasaras ieskauts, rūpējas ne tikai par savu klientu smaidiem, bet arī par sistemātisku darbinieku novērtēšanu, jo kā mēs jau zinām – paldies, nekad nevar skanēt par daudz! Tādēļ jūlija mēneša ietvaros, uzņēmums, dāvāja lielisku iespēju trīs darbiniekiem, relaksēties un baudīt augsta līmeņa SPA procedūras, mājīgajā “VSpa” salonā.

“Ja uzņēmums vēlas nodrošināt ilgspējīgu darbību, jaunu virsotņu sasniegšanu un arvien labākus rezultātus, jāsāk ir ar pamatu nostiprināšanu jeb darbinieku novērtējumu. Dāvanu eksperti ir uzņēmuma sirds, pirmais “Sveicināti” un pēdējais – “Lai jauka Jūsu diena”. Paldies var pateikt dažādos veidos – ar jauku “Labrīt”, apvaicāšanos par dienas gājumu vai kādu gaumīgu, pārdomātu dāvanu, kas saņēmējam ļautu atplaukt smaidā. Mēs vēlamies, lai katrs mūsu darbinieks no rīta ceļoties būtu priecīgs, novērtēts un motivēts doties uz “Lieliska dāvana” veikalu – sagaidīt klientus un atrast klientam pašu piemērotāko piedzīvojumu”, tā par darbinieku motivāciju izsakās mārketinga projektu vadītāja, Liene Strode. Ņemot vērā mūsdienu straujo dienas gājumu, situāciju dažādību un saspringto ikdienu, būtiski ir atvēlēt laiku sev un izbaudīt mierpilnu atpūtu. Tādēļ jūlijā, trīs dāvanu ekspertes, devās uz “VSPA” salonu, baudīt individuālas SPA programmas, kas ļautu atgūt spēkus, iekšēju mieru un relaksāciju. Nenovērtējams ir moments, kad ieraugi kolēģus pēc SPA kūrēm – patiesi laimīgus, nedaudz samulsušus no dotās iespējas, smaidot un priecājoties par iespēju, mūsuprāt, tieši šis ir lielākais motivācijas lādiņš. Sniedzot šo iespēju dāvanu ekspertēm, tika apvienotas divas būtiskas šķautnes – darba rezultāta novērtējums ikdienā un motivācijas attīstība nākotnē.

Uzņēmums sekos jūlija mēneša uzsāktajai tradīcijai un arī turpmāk savus darbiniekus lutinās ar neaizmirstamiem atpūtas mirkļiem.
“Lieliska dāvana” – uzņēmums, kas rūpējas un atbalsta savus darbiniekus! Tas neprasa daudz – pateikt labu vārdu, novēlēt jauku darba dienu, lieku reizi uzjautāt – vai šodien jūties labi? Ir tikai jāsāk un drīz tas pārvēršas par patīkamu ieradumu… Uzņēmuma vadība tic, ka ieguldītās rūpes un pozitīvi radītā atmosfēra darba vidē ir labākais veids, kā nodrošināt laimīgus un motivētus darbiniekus. Mēs esam komanda un tikai kopā mēs spējam sasniegt vairāk, plecu pie pleca, kā neliela, bet vienota ģimene.

Facebook komentārilv

Got kaut ko teikt? Aiziet!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *